Fillimi » Produkt » arra ms dhe rondele

  • https://www.tfastener.com/img/washer_din_557__din_125.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622090312_622.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622090318_897.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622090325_618.jpg

rondele / DIN 557 / DIN 125

Markë:TY
Standardi:për zakon
karakteristika
Perdorimi:Ndërtim, Ndërtesë
Përpunimi:Ftohtë i ftohtë Ngrohtë i farkëtuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim

Produkte
Rondele të sheshta metalike me rondele të sheshta të klasit 6
Emri i produktit
Rondele të sheshta metalike me rondele të sheshta të klasit 6
Standard:
DIN & ANSI & JIS & IFI
Size:
1/2”-4”,M5-M64
thread:
fije e panjohur, jofitimike, metrike
materiali:
çelik karboni, çeliku aliazh, çelik inox
Mbaro:
E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET
Avantazhet e fabrikës
      Përparësia jonë.

1:18 vjet përvojë.
2: 8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, FPI, CISER, etj.
3: Certifikuar ISO.
4: Trafic: një orë arrijnë Shanghai Pudong ose aeroportin hongqiao.
5: Kryesisht produktet: bulona magji, bulona karroce dhe bulona jo standarde për kërkesat e klientit.
6: Blerja me një ndalesë
Certifikatat
Nderi ynë

Certifikimi ISO 9001 i aprovuar nga T&Y nga 2012. Certifikimi CE për Produktin Metalik të Hardware T&Y
Paketimi & Dorëzimi

Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze

1. Kodi HS 

produktet tona kodi HS: 7318190000 ose 8474900000

2.packing 

qese polifonike, kuti te vogel, kuti kartoni + palete 

900 kg për paletë, 24000kg për 20GP

Paketimi me një ndalesë 3.OEM

OEM dhe një hap pazar i pranueshëm

Vizita e klientit
    FAQ

P1. Cilat janë produktet tuaja kryesore?


A: Mbërthyes, Bolt, Arrë, Vida, Rondele, shufra me fije, spiranca, vulosje metali dhe pjesë speciale


Q2. Cila është koha juaj e dorëzimit?

A: Për Aksione. Ne mund të dorëzojmë brenda 2 ditëve pasi të marrim pagesën.

A. Për ngarkesën masive. Normalisht Prodhimi ynë është në 30-45 ditë pasi të merrni depozitën

Q3. Cili është afati juaj i pagesës?

A: 30% depozitë. Kopje 70% TT e B / L A. Për porosi të vogël. Paypal. Unioni Perëndimor, MoneyGram

P4. A mund të ofroni ndonjë shembull? A.Kursi. Shembull Falas. Ju paguani tarifat e ndërlidhësit

P5. Po në lidhje me cilësinë e produkteve tuaja?

A. Inspektimi ynë i cilësisë do të kontrollojë procesin në mënyrë rigoroze. Sigurohuni që produktet tona të takohen me matësin Go / No Go.
NA KONTAKTONI