Fillimi » Produkt » arra ms dhe rondele

  • https://www.tfastener.com/img/t_nuts___4_prong_nuts_furniture_nuts.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621165115_502.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621165126_747.jpg

Arra T / 4 arra me majë / arra mobiljesh

Markë:TY
Standardi: T arra për porosi
karakteristika
Perdorimi: Ndërtim, Ndërtesë, Makineri
Përpunimi:E ftohtë e falsifikuar, e ngrohtë e falsifikuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim

 

përshkrim i produktit
Spekulim:
Arra T metrike me fije me thika me shumicë
të përdorura:
Përdoret për industri dhe ndërtime
Standardet: DIN & ANSI & JIS & IFI
materiali: çelik karboni, çeliku aliazh, çelik inox
Size: M4-M45, 1/8"-3''
SIPËRFAQE: ZINC, HDG, PLAIN, DAC, GOEMET
thread: metrik i panjohur
Kontrolli i cilësisë : ISO 9001
Paketa: Kuti e vogël, Çantë POLY, kartoni + paletë
Kushtet e pagesës : Unioni TT, LC ose Weston
Dorëzimi: 20 ditë ose varet nga shuma
Arra T metrike me fije me thika me shumicë
arra t (34)arra t (31)arra t (21)
Packaging & Shipping

1 .jpg

Shërbimet tona

Fabrika dhe pajisjet5.jpg

3.jpg

Lëndë të parë me cilësi të lartë, linjë prodhimi e standardizuar

20131118_143555.jpg

Testim i rreptë për shumë

3.jpg

Zyra e shitjeve në Shangai

21300542297692138666357405105_.jpg

Ekipi i shitjeve: i ri dhe i fuqishëm

initpintu_.jpg

Më shumë se 10 herë fasteners tregon shtëpiak dhe mbi det treg

DSC_0392.jpg

initpintu_3.jpg

Komunikim në kohë dhe efektiv, shërbim i mirë

initpintu_.jpg

Informacione kompani
Dorëzimi i Shpejtë Arra T Katër Prongje

30 punëtorë, 5000 katrorë seminar metrash pa pluhur, 10 vjet përvojë, 8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, FPI, CISER, etj. ISO të certifikuar, një orë arritje në Shanghai Pudong Airport, kjo është mënyra se si ne mbajmë cilësi superiore dhe oferta konkurruese për klientët me vlerë globale

Produktet tona kryesore mbulojnë bulona magji, bulona karroce, dhe bulona jo standarde për kërkesat e klientëve, materiali është për klasën 4.8 / 8.8 / 10.9 për Din dhe Gr2 / 5/8 për IFI

FAQ
Dorëzimi i Shpejtë Arra T Katër Prongje
1. Kush jemi ne:

- Një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të Lidhëseve në Kinë

- Përvojat 10 vjeçare në Industrinë e Lidhëseve

- Shitjet Profesionale dhe Afati i Sigurimit të Cilësisë

2. Gama jonë e produkteve:

- Bolts: Bolts magji, Bolts karrocë, vidë magji magji, vidë druri

- Arra: Arra magji, Arra katrore, Arra pranverore, Arra fllanxha

- Rondele: Rondele e sheshtë, Rondele pranverore, Rondele F436, Rondele Tapper

Si të na kontaktoni:

 

Zonja Mandy Qian

Tel: 86 21 5106 1329

Faksi: 86 21 5106 2880

Mobile: +86 150 2124 1757

Whatsapp:: +86 150 2124 1757


 

NA KONTAKTONI