Fillimi » Produkt » bulona standarde ms

  • https://www.tfastener.com/img/_t_head_bolts___hammer_head_bolts__square_head_bolts.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622095129_839.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622095136_634.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622095142_197.jpg

Bulonat e kokës T / bulonat e kokës së çekanit / bulonat me kokë katrore

Markë:TY
Standardi:Për zakon
karakteristika
Perdorimi: Ndërtim, Ndërtesë
Përpunimi:E ftohtë e falsifikuar, e ngrohtë e falsifikuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim

T Bolt Hammer Bolt For Aluminum Profile

përshkrim i produktit

T Bolt Hammer Bolt For Aluminum Profile

Standard:

DIN & ANSI & JIS & IFI

Size:

M4 M5 M8 M10 M14 M12 M20 m24 M30  

thread:

fije e panjohur, jofitimike, metrike

materiali:

çelik karboni, çeliku aliazh, çelik inox

Mbaro:

 E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET

Paketimi:

 pjesa më e madhe në kuti kartoni (25 kg Maks.) + paletë druri ose sipas kërkesës së veçantë të klientit

Aplikacion:

Çeliku strukturor; Buliding Metal; Naftë & Gaz; Kulla & Poli; Energjia e erës

Pajisjet e provës:

Caliper, Matës Go & No-go, Makinë provë në tërheqje, Kontrollues i fortësisë, Testues i spërkatjes së kripës, Testues i trashësisë HDG, Detektor 3D, Projektor, Detektor i metave magnetike

 Aftësia furnizimit:

ton 500 në muaj

 MinimumOrder:

 900 kg për secilën specifikim

Termi tregtar:

FOB / CIF / CFR / CNF / EXW / DDU / DDP

Pagesa:

T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, etj

Market:

Amrika e Jugut dhe e Veriut / Evropa / Lindja dhe Azia Juglindore / Australia dhe etj.

Faqja e internetit:

www.tyfastener.com

profesionale:

Më shumë se 12 vjet përvojë në industrinë e fasteners

8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, FPI, CISER, etj

Tregu ynë kryesor është Amerika e Veriut dhe e Jugut dhe i aftë në standardin IFI.

Avantazhi ynë:

Blerja me një ndalesë;

Cilesi e larte; Çmimi konkurrues;

Dërgimi në kohë;

Mbeshtetje teknike;

ofrimi i Raporteve të Materialit dhe Testit;

Me 2 vjet periudhë të garantimit të cilësisë pas dërgesës.

Njoftim:

Ju lutemi leni të dini madhësinë, sasinë, materialin ose gradën, sipërfaqen, nëse është e veçantë dhe jo-standarde e produkteve, ju lutemi të furnizuar Vizatim ose Photos ose Mostrat për ne

Customized Hammer Head T Slot Bolt Screw

Gjithnjë e më shumë

Packaging & Shipping

Shërbimet tona

1: Përgjigje e shpejtë me Çmim të arsyeshëm  

2: Mostrat falas në 7 ditë

3: OEM ose ODM është i disponueshëm

4: Rendi gjyqësor është i pranueshëm

Informacione kompani

Përvojë 1: 12 vjeçare.

2: 8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, FPI, CISER, etj.

3: Certifikuar ISO.

4: Trafic: një orë arrijnë Shanghai Pudong ose aeroportin hongqiao.

5: Kryesisht produktet: bulona magji, bulona karroce dhe bulona jo standarde për kërkesat e klientit.

6: Materiali: Klasa 4.8 / 8.8 / 10.9 për Din, ose Gr2 / 5/8 për IFI.

7: Standardi: DIN, ISO, JIS, AS, BS

Fabrika dhe pajisjet

Lëndë të parë me cilësi të lartë, linjë prodhimi e standardizuar

  
  Ne kemi formuar një rrjedhë të procesit të integruar në lidhje me testimin e lëndëve të para, duke përfshirë Analizën kimike të Komponentit, vetinë mekanike dhe vizionin etj. Sigurimi i cilësisë së produktit

Testim i rreptë për shumë

Në mënyrë që të garantojë cilësi të lartë dhe saktësi të produkteve, kompania është e pajisur me makina profesionale të testimit: llojet e mjeteve matëse, makina e fortësisë, testuesi i trashësisë X-RAY, makina e llakut të kripës, makina e tensionit, etj. duke siguruar që të gjitha produktet do të inspektohen plotësisht sipas standardeve të ndryshme të funksionimit dhe produktet e kompanisë kanë cilësi të lartë në të gjithë botën.

Zyra e shitjeve në Shangai

FAQ

1. Kush jemi ne:
- Një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të Lidhëseve në Kinë
- Përvojat 10 vjeçare në Industrinë e Lidhëseve  
- Ekipi i Shitjeve Profesionale dhe SC

 
2. Gama e produkteve tona:
- Bolts: Bolts magji, Bolts karrocë, vidë magji magji, vidë druri  
- Arra: Arra magji, Arra katrore, Arra pranverore, Arra fllanxha
- Rondele: Rondele e sheshtë, Rondele pranverore, Rondele F436, Rondele Tapper
--Shufra me fije

NA KONTAKTONI