Fillimi » Produkt » mbajtëse çeliku inox

  • https://www.tfastener.com/img/stainless-steel-304-din-934-hex-nuts-53.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/12/18/20181218160901_270.jpg

Çelik inox 304 DIN 934 NUTS HEX

 

Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Shanghai, Kinë (kontinent)
Brand Name:T&Y
Numri Modeli:DIN934
Stanard:DIN, IFI,DIN,JIS ,BS
Emri i Produktit:Çelik inox 304 DIN 934 NUTS HEX
materiali:Carbon Steel/SS304/306/Class4.8/8.8/10.9
trajtimi sipërfaqësor:plain, Zinc plated, Dacromet, H.D.G.
Paketa:Bulk,Carton,Bag,Small packing,Small box,Poly bag
Size:M5-M64 

Dërgo Hetim
  • Përshkrim
Profili i kompanisë

Shanghai T&Y Hardware, 18 years working on fasteners, with ISO 9001 certification, customers are from over 55 countries.
Ne jemi furnizuesit e caktuar për furnizuesit më të mëdhenj nga Suedia, para tre shitjeve kryesore të pajisjeve kryesore nga SHBA. 
Quality is everything for us.
Product range: Bolts, nuts and special parts can be customized. Any requirements, please try us for quotation

Shfaqja e punëtorisë

Përparësia jonë.
1: 18 years only working for metal product
2: 8 years' vendor of Fastenal, Grainger, FPI, CISER .,etc
3: Certifikuar ISO.
4: Trafic: One hour reach shanghai Pudong or hongqiao Airport .
5: Mainly products: Hex bolts, carriage bolts, and non-standard bolts per customer's requirement.
6: One-stop purchasing

ISO kërkoi përpunimin e testimit.

Të gjithë fasteners kërkuan prova në prodhimin dhe paketimin e paketimit në mënyrë që të prodhonin produkte të kualifikuar për çdo ngarkesë

Të dhënat e kontaktit

 Web: www.tyfastener.com

Tel: 86 21 5106 1329

Whatsapp: 86 18855997923

Email: tysa1(at)tyfastener.com 

Produkte
Emri i Produktit
Çelik inox 304 DIN 934 NUTS HEX
Standard:
DIN 934
materiali:
Stainless Steel 304
Mbaro:
E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET
Paketimi:
bulk in cartons (25kg Max.)/wood Pallet or according to customer special demand
900kgs per package,24 tons for 1x20GP
Aplikacion:
Çeliku strukturor; Buliding Metal; Naftë & Gaz; Kulla & Poli; Energjia e erës
Aftësia furnizimit:
ton 500 në muaj
MinimumOrder:
900 kg për secilën specifikim
Pagesa:
T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, etj
Market:
Amrika e Jugut dhe e Veriut / Evropa / Lindja dhe Azia Juglindore / Australia dhe etj.
Paketimi & Dorëzimi
Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze
1. Kodi HS 
Our products HS code: 7308900000 / 7326191000 / 7326199000
2. paketim 
Çantë poli, kuti e vogël, kuti kartoni + paletë 
900 kg për paletë, 24000kg për 20GP
Paketimi me një ndalesë 3.OEM
OEM dhe një hap pazar i pranueshëm

Ofrimit

Fastener Show

 Our company attended the fastener show around the world  every year, We participate in all countries' fastener show,      we mainly take part in the United States, Mexico and German exhibition, looking forward to meet you at the show.

Shërbimi i ekipit-klientit
Order to us: tysa1 @tyfastener.com , Check below for more information on placing an order:
1
Inquiry-Professional quotation, or send inquiry item more details design, we start contact more details
2
Konfirmoni çmimin, kohën e duhur, veprën artistike, afatin e pagesës etj
3
Our sales send the Proforma Invoice with our seal, or you order online to us
4
Klienti bën pagesën për depozitim dhe na dërgon marrjen e Bankës.
5
Initial Production Stage-Inform the clients that we have got the payment, and will make the samples according to your request, send you photos or Samples to get your approval. After approval, we inform that we will arrange the production & inform the estimated time.
6
Middle Production-send photos to show the production line which you can see your products. Confirm the estimated delivery time again.
7
Fotot dhe mostrat e produkteve në prodhimin në fund të prodhimit-në masë do t'ju dërgojnë për miratim. Ju gjithashtu mund të rregulloni Inspektimin e palës së tretë
8
Klientët kryejnë pagesa për bilancin dhe dërgojnë mallra, informojnë numrin e përcjelljes dhe kontrollojnë statusin për klientët
9
Porosia mund të thuhet "përfundo" kur të merrni mallrat dhe të kënaqeni me to
10
Reagime për cilësinë, shërbimin, reagimin e tregut dhe sugjerimin. Dhe ne mund të bëjmë më mirë
Shërbimi me një ndalesë
vidhos
hook screw,hex head self drilling screw,drywall screw,etc...

 bolts
Bolts magji, Bolts karrocerie, vidhos gjashtëmbëdhjetë vonesë,
Wood screw,etc...

 Arra
Arra magji, arra katrore, arra pranverore,
Flange Nuts,etc...

 Rondele
Rondele e sheshtë, rondele Pranvera,
Rondele F436, rondele Tapper
Shufra e fillit
DIN975, DIN976
Të tjerët
standard and non-standard items
FAQ

Q1. Cilat janë produktet tuaja kryesore?

A1:Our main products are fasteners: bolts, screws, rods, nuts, washers, anchors and rivets. Meantime, our company also produces stamping parts and machined parts.

Q2. Si të sigurohet cilësia e çdo procesi?

A2:Every process will be checked by our quality inspection department which insures every product's quality. In the production of products, we will personally go to the factory to check the quality of products.

Q3. Sa kohë është koha juaj e dorëzimit?

A3: Koha jonë e dorëzimit është përgjithësisht 30 deri në 45 ditë. Ose sipas sasisë.

Q4. Cila është mënyra juaj e pagesës?

A4: Vlera 30% e T / T paraprakisht dhe ekuilibri tjetër 70% në kopje B / L.

Për porosi të vogël më pak se 1000USD, do t'ju sugjeronte të paguani 100% paraprakisht për të ulur tarifat bankare.

Q5. A mund të jepni një mostër?

A5: Sigurisht, mostra jonë ofrohet pa pagesë, por nuk përfshin tarifat e ndërlidhjes.

Na kontaktoni
NA KONTAKTONI