Fillimi » Produkt » mbajtëse çeliku inox

  • https://www.tfastener.com/img/ss_thread_rod__ss_thread_stud___stud_bolts.jpg

Shufra e fijeve SS / bulonat e mbërtheckës së fijeve SS

Markë:TY
Standardi:Për zakon
karakteristika
Perdorimi: Ndërtim, Ndërtesë, Makineri
Përpunimi:E ftohtë e falsifikuar, e ngrohtë e falsifikuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim
Paketimi & Dorëzimi
Detajet e Paketimit: Pjesa më e madhe në kuti kartoni, pastaj në paletë ose ndiqni kërkesën tuaj për llojet e shufrës së fijes DIN975 A2-70 / A4-70
Porti: Shangai ose ndonjë port në Kinë
Koha e plumbit: 5-30 ditë

Produkte

Emri i produktit

DIN975 A2-70 / A4-70 Shufra e Thread

Standard:

DIN & ANSI & JIS & IFI

Size:

1/2”-4”,M5-M64

thread:

fije e panjohur, jofitimike, metrike

materiali:

 çelik inox 304/316

Paketimi:

pjesa më e madhe në kuti kartoni (25 kg Maks.) + paletë druri ose sipas kërkesës së veçantë të klientit

MinimumOrder:

150 kg për secilën specifikim

Pagesa:

T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, etj

Market:

Amrika e Jugut dhe e Veriut / Evropa / Lindja dhe Azia Juglindore / Australia dhe etj.

Përparësia e Fabrikës


Këtu janë disa produkte për referencë. me shume informacion. Pls mos ngurroni të kontaktoni me mua

Certifikatat

Nderi ynë

Certifikimi ISO 9001 i aprovuar nga T&Y nga 2012. Certifikimi CE për Produktin Metalik të Hardware T&Y

    Show fasteners
Ne jemi bashkuar në shfaqjen e fasteners tetor në Las Vegas, SHBA 18-19 th; ekspozitë Meksikë ...
Ne do të marrim pjesë në më shumë ekspozita vitin e ardhshëm dhe shpresojmë të bashkëpunojmë me ju.

Paketimi & Dorëzimi

Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze

1. Kodi HS 

produktet tona kodi HS: 7318190000 ose 8474900000

2.packing 

qese polifonike, kuti te vogel, kuti kartoni + palete 

900 kg për paletë, 24000kg për 20GP

Paketimi me një ndalesë 3.OEM

OEM dhe një hap pazar i pranueshëm

Avantazhet tona

 

FAQ

P1. Cilat janë produktet tuaja kryesore?


A: Mbërthyes, Bolt, Arrë, Vida, Rondele, shufra me fije, spiranca, vulosje metali dhe pjesë speciale 


Q2. Cila është koha juaj e dorëzimit?

A: Për Aksione. Ne mund të dorëzojmë brenda 2 ditëve pasi të marrim pagesën.

A. Për ngarkesën masive. Normalisht Prodhimi ynë është në 30-45 ditë pasi të merrni depozitën

Q3. Cili është afati juaj i pagesës? 

A: 30% depozitë. Kopje 70% TT e B / L A. Për porosi të vogël. Paypal. Unioni Perëndimor, MoneyGram

P4. A mund të ofroni ndonjë shembull?  A.Kursi. Shembull Falas. Ju paguani tarifat e ndërlidhësit

P5. Po në lidhje me cilësinë e produkteve tuaja?

A. Inspektimi ynë i cilësisë do të kontrollojë procesin në mënyrë rigoroze. Sigurohuni që produktet tona të takohen me matësin Go / No Go.

 

NA KONTAKTONI