Fillimi » Produkt » mbajtëse çeliku inox

  • https://www.tfastener.com/img/ss_square_nuts__ss_hex_nuts__ss_din_557.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621152101_984.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621152545_664.jpg

Arra katrore SS / arra magji SS / SS din 557

Markë:TY
Standardi:
DIN557, për porosi
karakteristika
Perdorimi:
Ndërtimi, Ura
Përpunimi:
Ftohtë i ftohtë Ngrohtë i farkëtuar
Dërgo Hetim
  • Përshkrim

përshkrim i produktit

specifikimet

Emër

Arra katrore Hex çelik të pandryshkshëm Din 557 me cilësi të lartë

Masat

M5-M64 ose jo standarde si kërkesë dhe dizajn

 Gjatësi 

 Varet nga klienti

material

çelik karboni, çelik inox dhe të tjera

Produkt Detail

Pse të zgjidhni na

kompani

Klient

Ne marrim pjesë në ekspozitë çdo vit, ekspozitë në Meksikë, ekspozitë në Las Vegas, etj.,

 pres të takohem me ju në ekspozitë


Blerja Guide


 

 

 

NA KONTAKTONI