Fillimi » Produkt » mbajtëse çeliku inox

  • https://www.tfastener.com/img/ss_hex_shoulder_screw__ss_hex_shoulder_bolts.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621153449_348.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621153503_930.jpg

Vidë sup gjashtëkëndësh SS / bulona sup gjashtëkëndësh SS

Markë:TY
Standardi:Rrufe supesh SS PER DOGAN
karakteristika
Perdorimi: Ndërtimi, Ura
Përpunimi:Ftohtë i ftohtë Ngrohtë i farkëtuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim

produktet

Rreth nesh:

- Një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të Lidhëseve në Kinë
- Përvojat 18 vjeçare në Industrinë e Lidhëseve
- Ekipi i Shitjeve Profesionale dhe SC

Emri i Produktit

Din931 Din933 Lloje të ndryshme të bulonave me kokë magji

Standard:

DIN & ANSI & JIS & IFI

Size:

1/2”-4”,M5-M64

materiali:

çelik karboni, çeliku aliazh, çelik inox

Mbaro:

E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET

Aftësia furnizimit:

ton 500 në muaj

Pagesa:

T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, etj

kompani

paketim


Blerja Guide


NA KONTAKTONI