Fillimi » Produkt » mbajtëse çeliku inox

  • https://www.tfastener.com/img/ss_hex_coupling_nuts__ss_long_hex_nuts__ss_din_6334.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621153010_722.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621153017_640.jpg

Arra bashkimi magji SS / SS Arra gjatësia magji / SS din 6334

Markë:TY
Standardi:DIN 6334, ANSI B 18.5.1
karakteristika
Perdorimi: Ndërtimi, Ura
Përpunimi:Ftohtë i ftohtë Ngrohtë i farkëtuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim

përshkrim i produktit

Parameters

emër

DIN6334 Çelik inox Arrë çift magji e mbuluar me zink Arrë e gjatë gjashtëkëndore

material

çelik karboni, çeliku aliazh, çelik inox

standard

DIN & ANSI & JIS & IFI

Masat

I nevojshëm

Vendi i origjinës

Tajvan Shanghai Jiaxing

aftësia Furnizimi

ton 500 në muaj

finsh

E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET

Paketim

Vërejtje

Ne do të kërkojmë 150 usd për ngarkimin e dorezës nëse shuma e dërgesës është më pak se 3000 usd

Afati i tregtimit

FOB / CIF / DDP / DDU

termi pagesës

T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, etj

Duke ngarkuar portin

Shangai ose ndonjë port në Kinë 

paketë

 Pjesa më e madhe në kartona, pastaj në paleta ose ndiqni kërkesat tuaja

Kohë drejtuese

 Në 45 ditë pas depozitimit

Shfaqja e Produktit


Paketimi dhe Dorëzimi

Show fasteners

Ne jemi bashkuar në shfaqjen e fasteners tetor në Las Vegas, SHBA 18-19 th; ekspozitë Meksikë ...

Ne do të marrim pjesë në më shumë ekspozita vitin e ardhshëm dhe shpresojmë të bashkëpunojmë me ju.

Avantazhet tona

Hardware Shanghai T & Y, 18 vjet Inspektim i rreptë para se klientët e dërgesave të vijnë nga mbi 55 vende
duke punuar në fasteners.

NA KONTAKTONI