Fillimi » Produkt » bulona standarde ms

  • https://www.tfastener.com/img/ss_304_316_socket_bolts__socket_head_bolts.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622093502_281.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622093508_851.jpg

Bulonat e folesë SS 304/316 / bulonat e kokës së foleve

Markë:TY
Standardi:Për zakon
karakteristika
Perdorimi: Ndërtim, Ndërtesë, Makineri
Përpunimi:E ftohtë e falsifikuar, e ngrohtë e falsifikuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim

 

produktet
Class 4.8 Zinc Plated Allen bolt Hex Socket bolt

Emri i Produktit

High Quality Black Round Head Hex Socket Bolt Wholesale

Standard:

DIN & ANSI & JIS & IFI

Size:

1/2"-4",M5-M64

thread:

fije e panjohur, jofitimike, metrike

materiali:

 çelik inox 304 316 

Mbaro:

I ndritshëm

Përparësia e Fabrikës

Këtu janë disa produkte për referencë. me shume informacion. Pls mos ngurroni të kontaktoni me mua

Certifikatat
Nderi ynë

Certifikimi ISO 9001 i aprovuar nga T&Y nga 2012. Certifikimi CE për Produktin Metalik të Hardware T&Y

Paketimi & Dorëzimi

Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze

1. Kodi HS 

produktet tona kodi HS: 7318190000 ose 8474900000

2.packing 

qese polifonike, kuti te vogel, kuti kartoni + palete 

900 kg për paletë, 24000kg për 20GP

Paketimi me një ndalesë 3.OEM

OEM dhe një hap pazar i pranueshëm

Kthimi i klientit

Class 4.8 Zinc Plated Allen bolt Hex Socket bolt
We have very good relationship with our customer. Share you some comments from them. They are very satisfied with our quality and our service. Quality is our everything.
FAQ
P1. Cilat janë produktet tuaja kryesore?

A: Mbërthyes, Bolt, Arrë, Vida, Rondele, shufra me fije, spiranca, vulosje metali dhe pjesë speciale

Q2. Cila është koha juaj e dorëzimit?

A: Për Aksione. Ne mund të dorëzojmë brenda 2 ditëve pasi të marrim pagesën.

A. Për ngarkesën masive. Normalisht Prodhimi ynë është në 30-45 ditë pasi të merrni depozitën

Q3. Cili është afati juaj i pagesës?

A: 30% depozitë. Kopje 70% TT e B / L A. Për porosi të vogël. Paypal. Unioni Perëndimor, MoneyGram

P4. A mund të ofroni ndonjë shembull? A.Kursi. Shembull Falas. Ju paguani tarifat e ndërlidhësit

P5. Po në lidhje me cilësinë e produkteve tuaja?

A. Inspektimi ynë i cilësisë do të kontrollojë procesin në mënyrë rigoroze. Sigurohuni që produktet tona të takohen me matësin Go / No Go.
Pls click the link below and send us your inquire

 

NA KONTAKTONI