Fillimi » Produkt » mbajtëse çeliku inox

  • https://www.tfastener.com/img/ss_304__316_hex_flange_nuts___flange_nuts__din_6923.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621111646_491.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621111652_254.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621111700_803.jpg

Arra fllanxhe magji SS 304/316 / arra me fllanxhë / Din 6923

Markë:TY
Standardi:Për zakon
karakteristika
Perdorimi: Ndërtim, Ndërtesë, Makineri
Përpunimi:E ftohtë e falsifikuar, e ngrohtë e falsifikuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim

Produkte

DIN 6923 Çelik inox 316 A4-70 Arrë fllanxhe magji

 

Emri i produktit

DIN 6923 Çelik inox 316 A4-70 Arrë fllanxhe magji

Standard:

DIN & ANSI & JIS & IFI

Size:

1/2”-4”,M5-M64

thread:

fije e panjohur, jofitimike, metrike

materiali:

 çelik inox 304 316

Mbaro:

I ndritshëm

 

Avantazhet e fabrikës

      Përparësia jonë.

        1:18 vjet përvojë.
      2: 8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, FPI, CISER, etj.
      3: Certifikuar ISO.
      4: Trafic: një orë arrijnë Shanghai Pudong ose aeroportin hongqiao.
      5: Kryesisht produktet: bulona magji, bulona karroce dhe bulona jo standarde për kërkesat e klientit.
      6: Blerja me një ndalesë

Certifikatat

Nderi ynë

Certifikimi ISO 9001 i aprovuar nga T&Y nga 2012. Certifikimi CE për Produktin Metalik të Hardware T&Y

 

Paketimi & Dorëzimi

Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze

1. Kodi HS 

produktet tona kodi HS: 7318190000 ose 8474900000

2.packing 

qese polifonike, kuti te vogel, kuti kartoni + palete 

900 kg për paletë, 24000kg për 20GP

Paketimi me një ndalesë 3.OEM

OEM dhe një hap pazar i pranueshëm

 Vizita e klientit

Kthimi i klientit

DIN 6923 Çelik inox 316 A4-70 Arrë fllanxhe magji

Ne kemi marrëdhënie shumë të mira me klientin tonë. Ndani disa komente prej tyre. Ata janë shumë të kënaqur me cilësinë dhe shërbimin tonë. Cilësia është gjithçka jonë. 

 

FAQ

P1. Cilat janë produktet tuaja kryesore?


A: Mbërthyes, Bolt, Arrë, Vida, Rondele, shufra me fije, spiranca, vulosje metali dhe pjesë speciale 


Q2. Cila është koha juaj e dorëzimit?

A: Për Aksione. Ne mund të dorëzojmë brenda 2 ditëve pasi të marrim pagesën.

A. Për ngarkesën masive. Normalisht Prodhimi ynë është në 30-45 ditë pasi të merrni depozitën

Q3. Cili është afati juaj i pagesës? 

A: 30% depozitë. Kopje 70% TT e B / L A. Për porosi të vogël. Paypal. Unioni Perëndimor, MoneyGram

P4. A mund të ofroni ndonjë shembull?  A.Kursi. Shembull Falas. Ju paguani tarifat e ndërlidhësit

P5. Po në lidhje me cilësinë e produkteve tuaja?

A. Inspektimi ynë i cilësisë do të kontrollojë procesin në mënyrë rigoroze. Sigurohuni që produktet tona të takohen me matësin Go / No Go.

 

detajet e paketimit

NA KONTAKTONI