Fillimi » Produkt » mbajtëse çeliku inox

  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621112116_827.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621112223_862.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621112231_468.jpg

SS 304/316 bulona me fllanxhë magji / bulona me fllanxhë / Din 6921

Markë:TY
Standardi:Për zakon
karakteristika
Perdorimi: Ndërtim, Ndërtesë, Makineri
Përpunimi:E ftohtë e falsifikuar, e ngrohtë e falsifikuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim
produkt
Emër
Fabrika e çelikut të pandryshkshëm Din 6921 Plumbi i Pllakës Gjashtëkëndëshe të Plotë Gjashtëkëndësh

 standard
DIN 603, ISO 4017, ANSI B18.2.1
Klasë
Shkalla 4.8,5.8,6.8,8.8,10.9,12.9
Fund
Zink i zi, zink i bardhë, pllakë zinku ose ndiqni kërkesat tuaja
Masat
M5-m64
material
Çeliku i karbonit, çeliku i aliazhit, çelik inox, tunxh ose ndiqni kërkesat tuaja
Na kontaktoni
email: sales3 (në) tyfastener.com       
paketim
Klient
Certifikatë
FAQ

Pyetje: Cili është çmimi i produktit?

 A: Çmimet tona bazohen në madhësinë dhe llojin e materialit, nëse mund të më jepni informacionin, atëherë ne mund t'ju japim një çmim të vlerësuar është vetëm për referencë.

Pyetje: A jeni kompani tregtare apo prodhues?

A: Ne jemi një biznes i integrimit të industrisë dhe tregtisë, kompania jonë e vendosur në Shanghai.

 

Pyetje: A jepni mostra? A është e lirë apo shtesë?
A: Po, ne mund të ofrojmë të mostrës për të ngarkuar të lirë, por nuk paguajnë koston e mallrave.

 

Pyetje: Po në lidhje me çmimin tuaj?

A: Produkte me cilësi të lartë me çmim të arsyeshëm. Ju lutem më jepni një pyetje, unë do t'ju citoj një çmim për të cilin ju referoheni menjëherë.

 

P: Cili është afati juaj i pagesës?

A: Ne mund të pranojmë T / T, LC për porosinë e përgjithshme, Paypal dhe Western Union për porosi të vogël ose porosi të mostrave.


 
Kushti i kuotimit:
(1) Ju lutemi na dërgoni me vizatime CAD të produktit, nëse formate të tjera, ju lutemi specifikoni madhësinë e produktit, specifikimet.
(2) Kërkesa për trajtimin sipërfaqësor dhe ngjyrën.
(3) Sasia.
(4) Na siguroni informacione të tjera më të sakta, ne do t'ju kontaktojmë së shpejti dhe do të diskutojmë me ju detajet e produkteve.
(5) Kur të vendosni të porosisni, pasi të konfirmoni detajet e produkteve dhe PI, ne do të përgatitemi ta prodhojmë atë për ju.
Pasi të keni kontrolluar faqen tonë të internetit dhe të interesoheni për ndonjë Lidhës, ju lutemi na kontaktoni. Ne jemi të sigurt se çdo pyetje do të marrë përgjigjen tonë të shpejtë.

NA KONTAKTONI