Fillimi » Produkt » mbajtëse çeliku inox

  • https://www.tfastener.com/img/square-nut-m10-stainless-steel-din-557-square-nuts-din-562-m6-m8-89.png
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/12/18/20181218150856_636.jpg

Nut katror M10 Çelik, DIN 557 Arra katrore DIN 562 M6 M8

 

Përmbledhje
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë (kontinent)
Brand Name: T&Y
Numri Modeli: M4-M36
Spec:: Arra katrore
STD:: DIN,JIS ,BS,IFI

Furnizimi Aftësia
Aftësia furnizimit:
300 Ton/Tons per Month Square Nuts
Paketimi & Dorëzimi
detajet e paketimit
poly bag, small box,carton + pallet
Port: Shanghai
Dërgo Hetim
  • Përshkrim

Nut katror M10 Çelik, DIN 557 Arra katrore DIN 562 M6 M8

përshkrim i produktit

 

 What type of nuts for provide?
We Supply of all standard size. and also accept custom item.
Some sample photos as follows

 

Nut katror M10 Çelik, DIN 557 Arra katrore DIN 562 M6 M8
 
Standard: DIN & ANSI & JIS & IFI
Size: 1/2”-4”,M5-M64
thread: fije e panjohur, jofitimike, metrike
materiali: çelik karboni, çeliku aliazh, çelik inox
Mbaro:  E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET
Paketimi:  pjesa më e madhe në kuti kartoni (25 kg Maks.) + paletë druri ose sipas kërkesës së veçantë të klientit
Aplikacion: Çeliku strukturor; Buliding Metal; Naftë & Gaz; Kulla & Poli; Energjia e erës
Pajisjet e provës: Caliper, Matës Go & No-go, Makinë provë në tërheqje, Kontrollues i fortësisë, Testues i spërkatjes së kripës, Testues i trashësisë HDG, Detektor 3D, Projektor, Detektor i metave magnetike
 Aftësia furnizimit: ton 500 në muaj
 MinimumOrder:  900 kg për secilën specifikim
Termi tregtar: FOB / CIF / CFR / CNF / EXW / DDU / DDP
Pagesa: T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, etj
Market: Amrika e Jugut dhe e Veriut / Evropa / Lindja dhe Azia Juglindore / Australia dhe etj.
Faqja e internetit: www.tyfastener.com
profesionale: Më shumë se 12 vjet përvojë në industrinë e fasteners
8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, FPI, CISER, etj
Tregu ynë kryesor është Amerika e Veriut dhe e Jugut dhe i aftë në standardin IFI.
Avantazhi ynë: Blerja me një ndalesë;
Cilesi e larte; Çmimi konkurrues;
Dërgimi në kohë;
Mbeshtetje teknike;
ofrimi i Raporteve të Materialit dhe Testit;
Me 2 vjet periudhë të garantimit të cilësisë pas dërgesës.
Njoftim:

Ju lutemi leni të dini madhësinë, sasinë, materialin ose gradën, sipërfaqen, nëse është e veçantë dhe jo-standarde e produkteve, ju lutemi të furnizuar Vizatim ose Photos ose Mostrat për ne

Disa fotografi mostër.
Ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje foto.
Nut katror M10 Çelik, DIN 557 Arra katrore DIN 562 M6 M8

More sizes and custom size, please send email to me

NUT SIZES (mm)   NUT SIZES (inch)
M3   M10   M22   M39   3 / 16   9 / 16   1 1 / 4   2"
M4   M12   M24   M42   1 / 4   5 / 8   1 3 / 8   2 1 / 4
M5   M14   M27   M45   5 / 16   3 / 4   1 1 / 2   2 1 / 2
M6   M16   M30   M48   3 / 8   7 / 8    1 5 / 8   2 3 / 4
M7   M18   M33   M52   7 / 16   1"   1 3 / 4   3"
M8   M20   M36   M56   1 / 2   1 1 / 8   1 7 / 8    

 

Nut katror M10 Çelik, DIN 557 Arra katrore DIN 562 M6 M8

Nut katror M10 Çelik, DIN 557 Arra katrore DIN 562 M6 M8
Nut katror M10 Çelik, DIN 557 Arra katrore DIN 562 M6 M8
Packaging & Shipping

Nut katror M10 Çelik, DIN 557 Arra katrore DIN 562 M6 M8 


Informacione kompani

Përvojë 1: 12 vjeçare.

2: 8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, FPI, CISER, etj.

3: Certifikuar ISO.

4: Trafic: një orë arrijnë Shanghai Pudong ose aeroportin hongqiao.

5: Kryesisht produktet: bulona magji, bulona karroce dhe bulona jo standarde për kërkesat e klientit. 

6: Materiali: Klasa 4.8 / 8.8 / 10.9 për Din, Ose Gr2 / 5/8 për IFI.

7: Standardi: DIN, ISO, JIS, AS, BS 

Fabrika dhe pajisjet

Nut katror M10 Çelik, DIN 557 Arra katrore DIN 562 M6 M8

 

We have 100 production equipments, including imported automatic multi-stage cold forged machines, hot forged machines, high-precision CNC lathes, and other kinds of machines which are used for milling, planning, grinding and drilling. The company is also equipped with a complete set of thread processing equipment.

Lëndë të parë me cilësi të lartë, linjë prodhimi e standardizuar


  • Ne kemi formuar një rrjedhë të procesit të integruar në lidhje me testimin e lëndëve të para, duke përfshirë Analizën Kimike të Komponentit, vetia mekanike, dhe vizioni etj. Sigurimi i cilësisë së produktit

Nut katror M10 Çelik, DIN 557 Arra katrore DIN 562 M6 M8

Testim i rreptë për shumë


Në mënyrë që të garantojë cilësi të lartë dhe saktësi të produkteve, kompania është e pajisur me makina profesionale të testimit: llojet e mjeteve matëse, makina e fortësisë, testuesi i trashësisë X-RAY, makina e llakut të kripës, makina e tensionit, etj. duke siguruar që të gjitha produktet do të inspektohen plotësisht sipas standardeve të ndryshme të funksionimit dhe produktet e kompanisë kanë cilësi të lartë në të gjithë botën.

 

Nut katror M10 Çelik, DIN 557 Arra katrore DIN 562 M6 M8

Nut katror M10 Çelik, DIN 557 Arra katrore DIN 562 M6 M8

Nut katror M10 Çelik, DIN 557 Arra katrore DIN 562 M6 M8

Shërbimet tona

1: Përgjigje e shpejtë me Çmim të arsyeshëm  

2: Mostrat falas në 7 ditë 

3: OEM ose ODM është i disponueshëm

4: Rendi gjyqësor është i pranueshëm 

Nut katror M10 Çelik, DIN 557 Arra katrore DIN 562 M6 M8 

FAQ

    

1. Kush jemi ne:

  

- Një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të Lidhëseve në Kinë

  

- Përvojat 10 vjeçare në Industrinë e Lidhëseve  

 

- Ekipi i Shitjeve Profesionale dhe SC

 

2. Gama jonë e produkteve: 

 

- Bolts: Bolts magji, Bolts karrocë, vidë magji magji, vidë druri  

 

- Arra: Arra magji, Arra katrore, Arra pranverore, Arra fllanxha

  

- Rondele: Rondele e sheshtë, Rondele pranverore, Rondele F436, Rondele Tapper 

NA KONTAKTONI