Fillimi » Produkt » bulona standarde ms

  • https://www.tfastener.com/img/sleeve_anchor_with_bolts_and_nuts___hex_bolts_with_sleeve_anchor-29.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622094537_309.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622094544_801.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622094552_169.jpg

Spirancë në mëngë Me bulona dhe arra / bulona magji me spirancë në mëngë

Markë:TY
Standardi:Për zakon
karakteristika
Perdorimi: Ndërtim, Ndërtesë
Përpunimi:Ftohtë i ftohtë Ngrohtë i farkëtuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim
produktet

Rreth nesh:

- Një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të Lidhëseve në Kinë
- Përvojat 18 vjeçare në Industrinë e Lidhëseve
- Ekipi i Shitjeve Profesionale dhe SC

www.tyfastener.com ;sales4  @tyfastener.com ;WhatsAPP:+86 138 170 12760

competitive price stud anchor bolt


Emri i Produktit

8mm Standard Size Wedge Type Anchor Bolts M24

Standard:

DIN & ANSI & JIS & IFI

Size:

1/2"-4",M5-M64

thread:

fije e panjohur, jofitimike, metrike

materiali:

çelik karboni, çeliku aliazh, çelik inox

Mbaro:

E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET

Paketimi:

pjesa më e madhe në kuti kartoni (25 kg Maks.) + paletë druri ose sipas kërkesës së veçantë të klientit

Aplikacion:

Çeliku strukturor; Buliding Metal; Naftë & Gaz; Kulla & Poli; Energjia e erës

Pajisjet e provës:

Caliper, njehsor Go & No-go, Makinë provë në tërheqje, Testues i fortësisë, Testues i spërkatjes së kripës, Testues i trashësisë HDG, detektor 3D, Projektor, Detektor i metave magnetike

Aftësia furnizimit:

ton 500 në muaj

MinimumOrder:

900 kg për secilën specifikim

Pagesa:

T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, etj

Market:

Amrika e Jugut dhe e Veriut / Evropa / Lindja dhe Azia Juglindore / Australia dhe etj.Avantazhet e fabrikës
8mm Standard Size Wedge Type Anchor Bolts M24
Përparësia jonë.
Përvojë 1: 18 vjeçare.
2: 8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, FPI, CISER, etj.
3: Certifikuar ISO.
4: Trafic: një orë arrijnë Shanghai Pudong ose aeroportin hongqiao.
5: Kryesisht produktet: bulona magji, bulona karroce dhe bulona jo standarde për kërkesat e klientit.
6: Blerja me një ndalesë

ISO kërkoi përpunimin e testimit.

Të gjithë fasteners kërkuan prova në prodhimin dhe paketimin e paketimit në mënyrë që të prodhonin produkte të kualifikuar për çdo ngarkesë

Certifikatat
Nderi ynë
Industria e pajisjeve T&Y miraton Certifikimin ISO 9001 nga 2012.

Certifikimi i testimit të produktit

Certifikimi CE për Produktin Metal Hardware T&Y

Paketimi & Dorëzimi
Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze
1. Kodi HS
produktet tona kodi HS: 7318151001 ose 7318190000
2.packing
qese polifonike, kuti te vogel, kuti kartoni + palete
900 kg për paletë, 24000kg për 20GP
Paketimi me një ndalesë 3.OEM
OEM dhe një hap pazar i pranueshëmMë shumë informacion rreth nesh, ju lutemi kontrolloni informacionin tonë të informacionit të kontaktit si më poshtë:
web : www.tyfastener.com

Tel: 86 21 5106 1329

Faksi: 86 21 5106 2880

Email: sales4 (në) tyfastener.com
Shërbimi i ekipit-klientit


Porositni për ne: sales4 @ tyfastener.com, Kontrolloni më poshtë për më shumë informacion mbi vendosjen e një porosie:

1

Hetim-Kuotim profesional, ose dërgoni artikull pyetësor më shumë detaje të projektimit, ne fillojmë të kontaktoni më shumë detaje

2

Konfirmoni çmimin, kohën e duhur, veprën artistike, afatin e pagesës etj

3

shitjet tona dërgojnë Faturën Proforma me vulën tonë, ose ju porosisni në internet tek ne

4

Klienti bën pagesën për depozitim dhe na dërgon marrjen e Bankës.

5

Initial Production Stage-Inform the clients that we have got the payment,And will make the samples according to your request, send you photos or Samples to get your approval. After approval, we inform that we will arrange the production & inform the estimated time.

6

Middle Production-send photos to show the production line which you can see your products . Confirm the estimated delivery time again.

7

End Production-Mass production products photos and samples will send to you for approval. You can also arrange the third party Inspection

8

Klientët kryejnë pagesa për bilancin dhe dërgojnë mallra, informojnë numrin e përcjelljes dhe kontrollojnë statusin për klientët

9

Rder mund të thotë "përfundo" kur të marrësh mallrat dhe të kënaqesh me to

10

Reagime për cilësinë, shërbimin, reagimin e tregut dhe sugjerimin. Dhe ne mund të bëjmë më mirë

NA KONTAKTONI