Fillimi » Produkt » arra ms dhe rondele

  • https://www.tfastener.com/img/sleeve_anchor_with_bolts_and_nuts___hex_bolts_with_sleeve_anchor-74.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622091457_194.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622091503_103.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622091510_567.jpg

Spirancë në mëngë Me bulona dhe arra / bulona magji me spirancë në mëngë

Markë:TY
Standardi:për zakon
karakteristika
Perdorimi:Ndërtim, Ndërtesë
Përpunimi:Ftohtë i ftohtë Ngrohtë i farkëtuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim
Emri i Produktit Sleeve anchor  With bolts and nuts / hex bolts with Sleeve anchor
Standard: Sipas zakonit
materiali: SS 304 / SS 316 / Çelik karboni
Mbaro: E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET
Paketimi: pjesa më e madhe në kuti kartoni pastaj në paletë
Aplikacion: Çeliku strukturor; Ndërtesë metali; Naftë & Gaz; Kulla & Poli; Energjia e erës
Pajisjet e provës: Caliper, Matës Go & No-go, Makinë provë në tërheqje, Testues i fortësisë, Testues i spërkatjes së kripës, Testues i trashësisë HDG, detektor 3D, Projektor, Detektor magnetik i defektit
Aftësia furnizimit: ton 500 në muaj
Porosia minimale: 900 kg për secilën specifikim
Pagesa: T / T, L / C, D / A, D / P, Perëndimore

NDALONI blerjen

NA KONTAKTONI