Fillimi » Produkt » arra ms dhe rondele

  • https://www.tfastener.com/img/sleeve_anchor_with_bolts_and_nuts___hex_bolts_with_sleeve_anchor-38.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622090006_665.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622090013_496.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622090019_169.jpg

Spirancë në mëngë Me bulona dhe arra / bulona magji me spirancë në mëngë

Markë:TY
Standardi:për zakon
karakteristika
Perdorimi:Ndërtim, Ndërtesë
Përpunimi:Ftohtë i ftohtë Ngrohtë i farkëtuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim

 

përshkrim i produktit

Nylon Lock Nut 0070.jpg

Çeliku i karbonit Din 934 Bolt magji dhe arrë:

 

1) Standardet: DIN & ANSI & JIS & IFI
2) materiali: çelik karboni, çeliku aliazh, çelik inox
3) Size: M8-M20,3/8"--7/8"
4) Sipërfaqe: E thjeshtë, zink, HDG, DAC, gjeomet
5) thread: UNC, UNF, Thread Metric
6) Kontrolli i cilësisë : ISO 9001
7) Paketa: Kuti e vogël, Poly Bag, Kartoni + Paletë
8) Kushtet e pagesës : Unioni TT, LC ose Weston
9) Dorëzimi: 30 ditë ose varet nga shuma

Çeliku i karbonit Din 934 Bolt magji dhe arrë

Trego produkti:

Përpunimi -

 

Kontrolli ynë i përpunimit bazohet në ISO 9001:

arrë magji

Përpunimi i testit:


Packaging & Shipping

arrë magji din 934

 

Trego paketave

 

Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze:

 

Informacione kompani

 

30 punëtorë, 5000 katrorë seminar metrash pa pluhur, 12 vjet përvojë, 8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, FPI, CISER, etj. ISO të certifikuar, një orë arritje në Shanghai Pudong Airport, kjo është mënyra se si ne mbajmë cilësi superiore dhe oferta konkurruese për klientët me vlerë globale

Produktet tona kryesore mbulojnë bulona magji, bulona karroce, dhe bulona jo standarde për kërkesat e klientëve, materiali është për klasën 4.8 / 8.8 / 10.9 për Din dhe Gr2 / 5/8 për IFI

Shërbimet tona

--- Mostra falas dhe kohë e shpejtë drejtuese

--- Shitje profesionale dhe kërkesë termi QA për ju

--- Çmimi më i mirë dhe përgjigje e shpejtë

 

 

FAQ

1. Kush jemi ne:

- Një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të Lidhëseve në Kinë

- Përvojat 10 vjeçare në Industrinë e Lidhëseve

- Shitjet Profesionale dhe Afati i Sigurimit të Cilësisë

2. Gama jonë e produkteve:

- Bolts: Bolts magji, Bolts karrocë, vidë magji magji, vidë druri

- Arra: Arra magji, Arra katrore, Arra pranverore, Arra fllanxha

- Rondele: Rondele e sheshtë, Rondele pranverore, Rondele F436, Rondele Tapper

 


NA KONTAKTONI