Fillimi » Produkt » mbajtëse çeliku inox

  • https://www.tfastener.com/img/roofing_bolts__roofing_screw__slotted_drive_roofing_bolts.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621155544_149.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621155555_530.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621155602_958.jpg

Bulonat për mbulim / Vidha për mbulim / Bulonat për mbulim me vrima me vrima

Markë:TY
Standardi:PER DOGAN
karakteristika
Perdorimi:Ndërtim, Ndërtesë, Makineri
Përpunimi:Ftohtë i ftohtë Ngrohtë i farkëtuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim

    produkt Hyrje

KENI NJE DITE TE MIRE

Shanghai T & Y Industria e Hardware Co, Ltd

Emri i produktit:

Përshtatni bulonat me çati të kulmit kryq

Standard:

DIN & ANSI & JIS & IFI për vizatimin e klientit

Size: 

1/2 "-4", M3-M64 për kërkesat e klientit

thread:

fije e panjohur, jofitimike, metrike

materiali:

çelik karboni, çeliku aliazh, çelik inox

Mbaro:

E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET

Pajisjet e provës:

Caliper, Matës Go & No-go, Makinë provë në tërheqje, Kontrollues i fortësisë, Testues i spërkatjes së kripës, Testues i trashësisë HDG, Detektor 3D, Projektor, Detektor i metave magnetike

Futja e ndërmarrjes

Shanghai T & Y Industria e Hardware Co, Ltd


18 vjet duke punuar në fasteners, me certifikimin ISO 9001, klientët janë nga mbi 55 vende.
Emërohen furnitorë për furnitorët më të mëdhenj nga Suedia, para tre shitjeve kryesore të pajisjeve nga SHBA. 

Cilësia është gjithçka për ne.

Shërbimi me një ndalesë

Linjë e ndryshme për produktin metalik, mostra falas të ofruara

Paketimi dhe Dorëzimi

Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze

Kodi HS

7318159090

paketim

qese polifonike, kuti te vogel, kuti kartoni + palete
900 kg për paletë, 24000kg për 20GP

sipas kërkesës së veçantë të klientit

Paketim me një ndalesë OEM

OEM dhe një hap pazar i pranueshëm

 

Certifikatat

     Certifikimi ISO 9001 nga 2012 DHE certifikimi i testimit të produktit

Feedback 

 FAQ

 

Q1. Cilat janë produktet tuaja kryesore?

Produktet tona kryesore janë fasteners: bulonave, vida, shufra, arra, washers, spiranca dhe thumba.
Ndërkohë, kompania jonë gjithashtu prodhon pjesë vulosje dhe pjesë të përpunuara. 

 

Q2. Si të sigurohet cilësia e çdo procesi? 


Çdo proces do të kontrollohet nga departamenti ynë i inspektimit të cilësisë i cili siguron çdo produkt
cilësia Në prodhimin e produkteve, ne personalisht do të shkojmë në fabrikë për të kontrolluar cilësinë e produkteve.


Q3. Sa kohë është koha juaj e dorëzimit?

Koha jonë e dorëzimit është zakonisht 30 deri në 45 ditë. Ose sipas sasisë.


Q4. Cila është mënyra juaj e pagesës?

30% e vlerës së T / T paraprakisht dhe 70% e bilancit tjetër në kopje të B / L.
Për porosi të vogël më pak se 1000USD, do t'ju sugjeronte të paguani 100% paraprakisht për të ulur tarifat bankare.


Q5. A mund të jepni një mostër?

Sigurisht, kampioni ynë sigurohet falas, por duke mos përfshirë tarifat e ndërlidhësve.

 

NA KONTAKTONI