Fillimi » Produkt » arra ms dhe rondele

  • https://www.tfastener.com/img/out_inner_teeth_washer.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622085439_248.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622085447_248.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622085453_141.jpg

Larës i dhëmbëve të brendshëm

Markë:TY
Standardi:për zakon
karakteristika
Perdorimi:Ndërtim, Ndërtesë, Makineri
Përpunimi:Ftohtë i ftohtë Ngrohtë i farkëtuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim

produktet

 outer and inner teeth washer

Emri i Produktit

outer and inner teeth washer

Standard:

Customized

Size:

Customized

thread:

fije e panjohur, jofitimike, metrike

materiali:

Bakër

Mbaro:

Nikel i shtruar dhe kromuar dhe origjinal

Paketimi:

pjesa më e madhe në kuti kartoni (25 kg Maks.) + paletë druri ose sipas kërkesës së veçantë të klientit

Aplikacion:

Çeliku strukturor; Buliding Metal; Naftë & Gaz; Kulla & Poli; Energjia e erës

Pajisjet e provës:

Caliper, njehsor Go & No-go, Makinë provë në tërheqje, Testues i fortësisë, Testues i spërkatjes së kripës, Testues i trashësisë HDG, detektor 3D, Projektor, Detektor i metave magnetike

Aftësia furnizimit:

ton 500 në muaj

MinimumOrder:

900 kg për secilën specifikim

Pagesa:

T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, etj

Market:

Amrika e Jugut dhe e Veriut / Evropa / Lindja dhe Azia Juglindore / Australia dhe etj.

 

 

Avantazhet e fabrikës

 

China supplier outer teeth washer

Përparësia jonë.

Përvojë 1: 18 vjeçare.
2: 8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, FPI, CISER, etj.
3: Certifikuar ISO.
4: Trafic: një orë arrijnë Shanghai Pudong ose aeroportin hongqiao.
5: Kryesisht produktet: bulona magji, bulona karroce dhe bulona jo standarde për kërkesat e klientit.
6: Blerja me një ndalesë

ISO kërkoi përpunimin e testimit.

Të gjithë fasteners kërkuan prova në prodhimin dhe paketimin e paketimit në mënyrë që të prodhonin produkte të kualifikuar për çdo ngarkesë
Certifikatë
Paketimi & Dorëzimi

Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze

1. Kodi HS 

 

2.packing 

qese polifonike, kuti te vogel, kuti kartoni + palete 

900 kg për paletë, 24000kg për 20GP

sipas kërkesave të cuetomerit

Paketimi me një ndalesë 3.OEM

OEM dhe një hap pazar i pranueshëm

Shërbimi me një ndalesë

Linjë e ndryshme për produktin metalik, mostra falas të ofruara

Aplikacion


Ekspozitë
Vizita e klientit


NA KONTAKTONI