Fillimi » Produkt » mbajtëse çeliku inox

  • https://www.tfastener.com/img/made-in-china-stainless-steel-304-wood-thread-and-machine-screw-thread-metric-hanger-bolt-66.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/12/18/20181218175037_862.jpg

Prodhuar në Kinë Çelik inox 304 Fije druri dhe Vidë metrike varëse fije makine

Dërgo Hetim
  • Përshkrim
produkt Hyrje
cProduct Name: Stainless Steel 304 Wood Thread and Machine Screw Thread Hanger Bolt
Standard: DIN & ANSI & JIS & IFI  per customer's drawing
Size:  M5-M64 per customer's requirements
thread: fije e panjohur, jofitimike, metrike
materiali: çelik karboni, çeliku aliazh, çelik inox
Mbaro: E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET
Paketimi: qese polifonike, kuti te vogel, kartoni + paletë 900kg për paletë, 24000kg për 20gp 
sipas kërkesës së veçantë të klientit
Aplikacion: Çeliku strukturor; Buliding Metal; Naftë & Gaz; Kulla & Poli; Energjia e erës
Pajisjet e provës: Caliper, Matës Go & No-go, Makinë provë në tërheqje, Kontrollues i fortësisë, Testues i spërkatjes së kripës, Testues i trashësisë HDG, Detektor 3D, Projektor, Detektor i metave magnetike
Aftësia furnizimit: ton 500 në muaj
MOQ: 900 kg për secilën specifikim
Termi tregtar: FOB / CIF / CFR / CNF / EXW / DDU / DDP / Paypal
Pagesa: T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, etj
Market: Amrika e Jugut dhe e Veriut / Evropa / Lindja dhe Azia Juglindore / Australia dhe etj.
Futja e ndërmarrjes

Shanghai T & Y Industria e Hardware Co, Ltd

 

18 vjet duke punuar në fasteners, me certifikimin ISO 9001, klientët janë nga mbi 55 vende.
Emërohen furnitorë për furnitorët më të mëdhenj nga Suedia, para tre shitjeve kryesore të pajisjeve nga SHBA. 

Cilësia është gjithçka për ne. Ne mund të sigurojmë cilësi të lartë të produkteve tona.

Avantazhi ynë
1 18 vjet përvojë.
2 8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, FPI, CISER, etj.
3 Certifikuar ISO9001.
4 Blerja me një ndalesë
5 Cilësi e lartë dhe çmim konkurrues
6 Dorëzimi në kohë
7 Mbështetje teknike
8 Ofrimi i Materialit dhe Raporteve të Testit
Paketimi dhe Dorëzimi
Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze
Kodi HS 7318151001
paketim qese polifonike, kuti te vogel, kuti kartoni + palete 
900 kg për paletë, 24000kg për 20GP
sipas kërkesës së veçantë të klientit
Paketim me një ndalesë OEM OEM dhe një hap pazar i pranueshëm
Certifikatat

     Certifikimi ISO 9001 nga 2012 Certifikimi i testimit të produktit

                                                                         

Shërbimi me një ndalesë

Linjë e ndryshme për produktin metalik, mostra falas të ofruara 
Na kontaktoni: sales @ tyfastener.com

Bolts: Bolts magji, Bolts karrocë, vidë magji magji, vidë druri Pjesë vulosje Mbërthyes për projektin diellor  
Arra: Arra magji, Arra katrore, Arra pranverore, Arra fllanxha Mbërthyes hekurudhor me shpejtësi të lartë Hardware i rojeve të autostradës  
Washer :Flat Washer ,Spring Washer,F436 Washer ,Tapper washer  Produkte jo standarde dhe fiksim i personalizuar Lidhësa alumini  
Thread Rod :Din 975 ,Din 976   Lidhëse makinerish Pjesë çeliku inox  


                                                                           https://tandyfastener.en.alibaba.com

Shfaqja e kapëseve

 Our company attended the fastener show around the world  every year, We participate in all  countries' fastener show, looking forward to meet you at the show.

                                                                     Las Vegas show

 

                                                                 Mexico show

FAQ

Q1. Cilat janë produktet tuaja kryesore?
Our main products are fasteners: bolts, screws, rods, nuts, washers, anchors and rivets. Meantime, our company also produces stamping parts and machined parts.

Q2. Si të sigurohet cilësia e çdo procesi?
Every process will be checked by our quality inspection department which insures every product's quality. In the production of products, we will personally go to the factory to check the quality of products.

Q3. Sa kohë është koha juaj e dorëzimit?
Koha jonë e dorëzimit është zakonisht 30 deri në 45 ditë. Ose sipas sasisë.

Q4. Cila është mënyra juaj e pagesës?
30% e vlerës së T / T paraprakisht dhe 70% e bilancit tjetër në kopje të B / L.
Për porosi të vogël më pak se 1000USD, do t'ju sugjeronte të paguani 100% paraprakisht për të ulur tarifat bankare.

Q5. A mund të jepni një mostër?
Sigurisht, kampioni ynë sigurohet falas, por duke mos përfshirë tarifat e ndërlidhësve.


NA KONTAKTONI