Fillimi » Produkt » arra ms dhe rondele

  • https://www.tfastener.com/img/long_hex_nuts___special_long_nuts__auto_nuts_machinery_nuts.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622084152_459.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622084209_725.jpg

Arra magji të gjata / Arra speciale të gjata / Arra automatike / Arra makinerish

Markë:TY
Standardi:Për zakon
karakteristika
Perdorimi: Ndërtim, Ndërtesë, Makineri
Përpunimi:E ftohtë e falsifikuar, e ngrohtë e falsifikuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim

përshkrim i produktit

Arrë bashkuese magji DIN6334 çelik me karbon të ulët

Standardet

DIN & ANSI & JIS & IFI

materiali:  

çelik karboni, çeliku aliazh, çelik inox

Size: 

M8-M20,3/8"--7/8"

SIPËRFAQE:

ZINC, HDG, PLAIN, DAC, GOEMET

thread:

metrik i panjohur

Kontrolli i cilësisë :

ISO 9001

Paketa:

Kuti e vogël, Çantë POLY, kartoni + paletë

Kushtet e pagesës :

Unioni TT, LC ose Weston

Dorëzimi: 

30 ditë ose varet nga shuma

Shfaqja e Produktit

Ne kemi lloje të ndryshme të madhësive dhe materialeve, dhe ato gjithashtu mund të personalizohen.

Packaging & Shipping

  PAKETA: Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze.

  Arrë bashkuese magji DIN6334 çelik me karbon të ulët

Informacione kompani

Ne T & Y Hardware Industry Co, Ltd, specializohemi në fasteners për disa vjet, me forcën e bulonave dhe arrave të veçantë, veçanërisht për fasteners jo-standard çeliku inox, www.tyfastener.com.cn orwww.tyfastener.com me cilësi të mirë dhe të bukur çmim konkurrues.

vend

30 punëtorë, 5000 metra katror seminar jo pluhuri, 10 vjet përvojë, 8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, FPI, CISER, etj. ISO të çertifikuar, një orë arrijnë në Shanghai Pudong Airport, kjo është mënyra se si ne mbajmë cilësi superiore dhe oferta konkurruese për klientët me vlerë globale. Produktet tona kryesore mbulojnë bulona magji, bulona karroce, dhe bulona jo standarde për kërkesat e klientëve, materiali është për klasën 4.8 / 8.8 / 10.9 për Din dhe Gr2 / 5/8 për IFI

 

Arrë bashkuese magji DIN6334 çelik me karbon të ulët  

 
Shërbimet tona

Arrë bashkuese magji DIN6334 çelik me karbon të ulët   

 

--- Mostra falas dhe kohë e shpejtë drejtuese

 

 

 

--- Shitje profesionale dhe kërkesë termi QA për ju

 

 

 

--- Çmimi më i mirë dhe përgjigje e shpejtë

 
FAQ

 

1. Kush jemi ne:

 

- Një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të Lidhëseve në Kinë

 

- Përvojat 10 vjeçare në Industrinë e Lidhëseve  

 

- Shitjet Profesionale dhe Afati i Sigurimit të Cilësisë

 

2. Gama e produkteve tona:

 

- Bolts: Bolts magji, Bolts karrocë, vidë magji magji, vidë druri  

 

- Arra: Arra magji, Arra katrore, Arra pranverore, Arra fllanxha

 

- Rondele: Rondele e sheshtë, Rondele pranverore, Rondele F436, Rondele Tapper

NA KONTAKTONI