Fillimi » Produkt » arra ms dhe rondele

  • https://www.tfastener.com/img/long_hex_nuts___special_coupling_nuts__din_6331_din_6334.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621105704_821.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621105717_429.jpg

Arra magji të gjata / Arra bashkuese speciale / Din 6331 / din 6334

Markë:TY
Standardi:Për zakon
karakteristika
Perdorimi: Ndërtim, Ndërtesë, Makineri
Përpunimi:E ftohtë e falsifikuar, e ngrohtë e falsifikuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim
Emri i Produktit Arra magji të gjata / Arra bashkuese speciale / Din 6331 / din 6334
Standard: Din 6331, din 6334
Size: 1/2”-4”,M5-M64
thread: UNC, UNF, fije metrike
materiali: çelik karboni, çeliku aliazh, SS 304/316
Mbaro: E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET
Paketimi: pjesa më e madhe në kuti kartoni pastaj në paletë
Aplikacion: Çeliku strukturor; Ndërtesë metali; Naftë & Gaz; Kulla & Poli; Energjia e erës
Pajisjet e testimit: Caliper, Matës Go & No-go, Makinë provë në tërheqje, Testues i fortësisë, Testues i spërkatjes së kripës, Testues i trashësisë HDG, detektor 3D, Projektor, Detektor magnetik i defektit
Aftësia furnizimit: ton 500 në muaj
Porosia minimale: 900 kg për secilën specifikim
Pagesa: T / T, L / C, D / A, D / P, Perëndimore

NDALONI blerjen

NA KONTAKTONI