Fillimi » Produkt » arra ms dhe rondele

  • https://www.tfastener.com/img/l_style_sleeve_anchor__sleeve_anchor_bolts_with_hex_bolts_and_nuts-41.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622091954_159.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622092000_346.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622092006_162.jpg

Spirancë mëngë me stil L / bulona spirancë me mëngë me bulona magji dhe arra

Markë:TY
Standardi:për zakon
karakteristika
Perdorimi:Ndërtim, Ndërtesë
Përpunimi:Ftohtë i ftohtë Ngrohtë i farkëtuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim
përshkrim i produktit
Arra fikse magji të vogla kineze me shumicë
Standard: Di 934
Size: M6X20~M24x300  1/4X4" ~ 1"X8"
thread: fije metrike e pa / pafund
materiali: Çelik karboni, çeliku aliazh, çelik inox
Mbaro: E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET
Paketimi: Pjesë më e madhe në kuti kartoni (25 kg Maks.) + Paletë druri ose sipas kërkesës së veçantë të klientit
Aplikacion: Çeliku strukturor; Buliding Metal; Naftë & Gaz; Kulla & Poli; Energjia e erës
Pajisjet e provës: Caliper, Matës Go & No-go, Makinë provë në tërheqje, Kontrollues i fortësisë, Testues i spërkatjes së kripës, Testues i trashësisë HDG, Detektor 3D, Projektor, Detektor i metave magnetike

Foto e Arrë Gjashtëkëndëshe Din934 22mm Me Groove

Gjithnjë e më shumë

Packaging & Shipping

Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze

Shërbimet tona

 

1: Përgjigje e shpejtë me Çmim të arsyeshëm

2: Mostrat falas në 7 ditë

3: OEM ose ODM është i disponueshëm

4: Rendi gjyqësor është i pranueshëm


Informacione kompani

1:12 vjet përvojë.

2: 8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, Hillman, FPI, CISER, etj.

3: Certifikuar ISO.

4: Trafic: një orë arrijnë Shanghai Pudong ose aeroportin hongqiao.

5: Kryesisht produktet: bulona magji, bulona karroce dhe bulona jo standarde për kërkesat e klientit.

6: Materiali: Klasa 4.8 / 8.8 / 10.9 për Din, Ose Gr2 / 5/8 për IFI. 304 / A2 316 / A4 çelik inox

7: Standardi: DIN, ISO, JIS, AS, BS, IFI

 

Lëndë të parë me cilësi të lartë, linjë prodhimi e standardizuar

Ne kemi formuar një rrjedhë të procesit të integruar në lidhje me testimin e lëndëve të para, duke përfshirë Analizën Kimike të Komponentit, vetia mekanike, dhe vizioni etj. Sigurimi i cilësisë së produktit


rrathë magjik

Testim i rreptë për shumë

Në mënyrë që të garantojë cilësi të lartë dhe saktësi të produkteve, kompania është e pajisur me makina profesionale të testimit: llojet e mjeteve matëse, makina e fortësisë, testuesi i trashësisë X-RAY, makina e llakut të kripës, makina e tensionit, etj. duke siguruar që të gjitha produktet do të inspektohen plotësisht sipas standardeve të ndryshme të funksionimit dhe produktet e kompanisë kanë cilësi të lartë në të gjithë botën.

FAQ

1. Kush jemi ne:

- Një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të Lidhëseve në Kinë

- Përvojat 10 vjeçare në Industrinë e Lidhëseve

 

- Ekipi i Shitjeve Profesionale dhe SC

 

2. Gama jonë e produkteve:

 

- Bolts: Bolts magji, Bolts karrocë, vidë magji magji, vidë druri, bulon çan, rrufe në qiell flange, rrufe U, rrufe syri, rrufe rrota, alumini

 

- Arra: Arra magji, Arra katrore, Arra pranverore, Arra fllanxha

- Rondele: Rondele Flat, Rondele Pranvera, Rondele F436, Rondele Tapper

 

--Shufra me fije

 
NA KONTAKTONI