Fillimi » Produkt » bulona standarde ms

  • https://www.tfastener.com/img/hex_head_bolts_with_shoulder_hex_shoulder_bolts.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622101859_756.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622101905_287.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622101912_625.jpg

Bolonat e kokës magji me bulona shpatullash Hex Shoulder

Markë:TY
Standardi:Për zakon
karakteristika
Perdorimi: Ndërtim, Ndërtesë
Përpunimi:E ftohtë e falsifikuar, e ngrohtë e falsifikuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim

produkt Hyrje

   

Emri i produktit:

rrufe në qiell gjashtëkëndor me gjatësi standarde

Standard:

DIN & ANSI & JIS & IFI për vizatimin e klientit

Size: 

1/2 "-4", M3-M64 për kërkesat e klientit

thread:

fije e panjohur, jofitimike, metrike

materiali:

çelik karboni, çeliku aliazh, çelik inox

Mbaro:

E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET

 

Shërbimi me një ndalesë

Linjë e ndryshme për produktin metalik, mostra falas të ofruara

Bolts: Bolts magji, Bolts karrocë, vidë magji magji, vidë druri

Pjesë vulosje

Mbërthyes për projektin diellor

Arra: Arra magji, Arra katrore, Arra pranverore, Arra fllanxha

Mbërthyes hekurudhor me shpejtësi të lartë

Hardware i rojeve të autostradës

Larës: Rondele të sheshtë, Rondele pranverore, Rondele F436, Rondele Tapper 

Produkte jo standarde dhe fiksim i personalizuar

Lidhësa alumini

Thread Rod: Din 975, Din 976  

Lidhëse makinerish

Pjesë çeliku inox

Futja e ndërmarrjes

Shanghai T & Y Industria e Hardware Co, Ltd


18 vjet duke punuar në fasteners, me certifikimin ISO 9001, klientët janë nga mbi 55 vende.
Emërohen furnitorë për furnitorët më të mëdhenj nga Suedia, para tre shitjeve kryesore të pajisjeve nga SHBA. 

Cilësia është gjithçka për ne. Ne mund të sigurojmë cilësi të lartë të produkteve tona.

Paketimi & Dorëzimi
Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze
1. Kodi HS 
7318150090
2.packing 
qese polifonike, kuti te vogel, kuti kartoni + palete 
900 kg për paletë, 24000kg për 20GP
sipas kërkesave të cuetomerit
Paketimi me një ndalesë 3.OEM
OEM dhe një hap pazar i pranueshëm

 

 

Ekspozitë

Certifikim
FAQ
Q1. Cilat janë produktet tuaja kryesore?
Produktet tona kryesore janë fasteners: bulonave, vida, shufra, arra, rondele, spiranca dhe thumba. Ndërkohë, kompania jonë gjithashtu prodhon pjesë vulosje dhe pjesë të përpunuara.

Q2. Si të sigurohet cilësia e çdo procesi?
Çdo proces do të kontrollohet nga departamenti ynë i inspektimit të cilësisë i cili siguron cilësinë e çdo produkti. Në prodhimin e produkteve, ne personalisht do të shkojmë në fabrikë për të kontrolluar cilësinë e produkteve.

Q3. Sa kohë është koha juaj e dorëzimit?
Koha jonë e dorëzimit është zakonisht 30 deri në 45 ditë. Ose sipas sasisë.

Q4. Cila është mënyra juaj e pagesës?
30% e vlerës së T / T paraprakisht dhe 70% e bilancit tjetër në kopje të B / L.
Për porosi të vogël më pak se 1000USD, do t'ju sugjeronte të paguani 100% paraprakisht për të ulur tarifat bankare.

Q5. A mund të jepni një mostër?
Sigurisht, kampioni ynë sigurohet falas, por duke mos përfshirë tarifat e ndërlidhësve.

 

NA KONTAKTONI