Fillimi » Produkt » bulona standarde ms

  • https://www.tfastener.com/img/hex_bolts_hex_head_bolts__hex_cap_screw_din_933__din_931_iso_4032.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622103555_268.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622103619_933.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622103632_822.jpg

Bolts magji / Bolts kokë gjashtëkëndësh / vidë kapak magji / Din 933 / Din 931 / ISO 4032

Markë:TY
Standardi:Për zakon
karakteristika
Perdorimi: Ndërtim, Ndërtesë
Përpunimi:E ftohtë e falsifikuar, e ngrohtë e falsifikuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim

 

Emri i produktit:KLASA E GALVANIZIMIT TIP NXEHT T 8.8. nxehtë XNUMX BOLTA HEX


Standard: DIN & ANSI & JIS & IFI


Size: 1/4”-5/8”,M3-M64


thread: fije e panjohur, jofitimike, metrike

materiali: çelik karboni, çeliku aliazh, çelik inox

Mbaro:  E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET

Paketimi:  qese polifonike, kuti te vogel, kartoni + paletë 900kg për paletë, 24000kg për 20gp 

                    sipas kërkesës së veçantë të klientit

Aplikacion: Çeliku strukturor; Buliding Metal; Naftë & Gaz; Kulla & Poli; Energjia e erës

Pajisjet e provës: Caliper, matës Go & No-go, Makinë provë në tërheqje, Testues i fortësisë, Testues i spërkatjes së kripës, HDG
                         kontrollor trashësie, detektor 3D, projektor, detektor magnetik i defekteve

 Aftësia furnizimit: ton 500 në muaj

MOQ: 100 copë për secilën specifikim

Afati i tregtisë: FOB / CIF / CFR / CNF / EXW / DDU / DDP / Paypal

Pagesa: T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, etj

Market: Amrika e Jugut dhe e Veriut / Evropa / Lindja dhe Azia Juglindore / Australia dhe etj.

Detajet Imazhi

1: Përgjigje e shpejtë me Çmim të arsyeshëm

2: Mostrat falas në 7 ditë

3: OEM ose ODM është i disponueshëm

4: Rendi gjyqësor është i pranueshëm 

Kompania Hyrje

Shanghai T & Y Industria e Hardware Co, Ltd

 18 vjet duke punuar në fasteners, me certifikimin ISO 9001, klientët janë nga mbi 55 vende.

Ne jemi furnitorët e caktuar për furnizuesit më të mëdhenj nga Suedia, përpara tre shitjeve kryesore të pajisjeve kryesore nga SHBA. 

Cilësia është gjithçka për ne. Ne mund të sigurojmë cilësi të lartë të produkteve tona.

 

Përparësia jonë.

Përvojë 1: 18 vjeçare.
2: 8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, FPI, CISER, etj.
3: Certifikuar ISO9001.
4: Blerja me një ndalesë

5: Cilësi e lartë dhe çmim konkurrues

6: Dorëzimi në kohë

7: Mbështetje teknike

8: Ofrimi i materialit dhe raporteve të provës

 

Paketimi & Dorëzimi

Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze
1. Kodi HS 
73181500
2.packing 
qese polifonike, kuti te vogel, kuti kartoni + palete 
900 kg për paletë, 24000kg për 20GP
sipas kërkesave të cuetomerit
Paketimi me një ndalesë 3.OEM
OEM dhe një hap pazar i pranueshëm

 

Certifikatat

     Certifikimi ISO 9001 nga 2012 Certifikimi i testimit të produktit

FAQ

Q1. Cilat janë produktet tuaja kryesore?
Produktet tona kryesore janë fasteners: bulonave, vida, shufra, arra, rondele, spiranca dhe thumba. Ndërkohë, kompania jonë gjithashtu prodhon pjesë vulosje dhe pjesë të përpunuara.

Q2. Si të sigurohet cilësia e çdo procesi?
Çdo proces do të kontrollohet nga departamenti ynë i inspektimit të cilësisë i cili siguron cilësinë e çdo produkti. Në prodhimin e produkteve, ne personalisht do të shkojmë në fabrikë për të kontrolluar cilësinë e produkteve.

Q3. Sa kohë është koha juaj e dorëzimit?
Koha jonë e dorëzimit është zakonisht 30 deri në 45 ditë. Ose sipas sasisë.

Q4. Cila është mënyra juaj e pagesës?
30% e vlerës së T / T paraprakisht dhe 70% e bilancit tjetër në kopje të B / L.
Për porosi të vogël më pak se 1000USD, do t'ju sugjeronte të paguani 100% paraprakisht për të ulur tarifat bankare.

Q5. A mund të jepni një mostër?
Sigurisht, kampioni ynë sigurohet falas, por duke mos përfshirë tarifat e ndërlidhësve.

 


 

 

NA KONTAKTONI