Fillimi » Produkt » mbajtëse çeliku inox

  • https://www.tfastener.com/img/din7991-flat-head-screw.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/12/19/20181219164403_223.jpg

DIN7991 vidë me kokë të sheshtë

Dërgo Hetim
  • Përshkrim
përshkrim i produktit

DIN7991 fole e gjashtëkëndëshit të brendshëm me rezistencë rezistente ndaj temperaturës së lartë me vidë SS të plotë

DIN7991 fole e gjashtëkëndëshit të brendshëm me rezistencë rezistente ndaj temperaturës së lartë me vidë SS të plotë

 

DIN7991 fole e gjashtëkëndëshit të brendshëm me rezistencë rezistente ndaj temperaturës së lartë me vidë SS të plotë

Packaging & Shipping

 

1) pako qese PE,, sasitë e paketimit varen nga kërkesa e klientit

2) Paketa e kuti kartoni ,, sasitë e paketimit varen nga kërkesa e klientit

3) Paketa e paletës 

4) Paketa e personalizuar 

 

Certifikatat

Nderi ynë

Industria e pajisjeve T&Y miraton Certifikimin ISO 9001 nga 2012.

Certifikimi i testimit të produktit

Certifikimi CE për Produktin Metal Hardware T&Y

Paketimi & Dorëzimi
Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze
1. Kodi HS 
produktet tona kodi HS: 7318159001 ose 7318190000
2.packing 
qese polifonike, kuti te vogel, kuti kartoni + palete 
900 kg për paletë, 24000kg për 20GP
Paketimi me një ndalesë 3.OEM
OEM dhe një hap pazar i pranueshëm

Shërbimi i ekipit-klientit

Porosit për ne:[email mbrojtur] , Kontrolloni më poshtë për më shumë informacion mbi vendosjen e një porosie:
1
Hetim-Kuotim profesional, ose dërgoni artikull pyetësor më shumë detaje të projektimit, ne fillojmë të kontaktoni më shumë detaje
2
Konfirmoni çmimin, kohën e duhur, veprën artistike, afatin e pagesës etj
3
shitjet tona dërgojnë Faturën Proforma me vulën tonë, ose ju porosisni në internet tek ne
4
Klienti bën pagesën për depozitim dhe na dërgon marrjen e Bankës.
5
Faza fillestare e prodhimit-Informoni klientët që kemi marrë pagesën, dhe do të bëjë mostrat sipas kërkesës tuaj, do t'ju dërgojë foto ose Mostra për të marrë aprovimin tuaj. Pas miratimit, ne informojmë se do të rregullojmë prodhimin dhe informojmë kohën e parashikuar.
6
Prodhimi i Mesëm-dërgoni foto për të treguar linjën e prodhimit të cilën mund t'i shihni produktet tuaja. Konfirmoni përsëri kohën e parashikuar të dorëzimit.
7
Fotot dhe mostrat e produkteve në prodhimin në fund të prodhimit-në masë do t'ju dërgojnë për miratim. Ju gjithashtu mund të rregulloni Inspektimin e palës së tretë
8
Klientët kryejnë pagesa për bilancin dhe dërgojnë mallra, informojnë numrin e përcjelljes dhe kontrollojnë statusin për klientët
9
Rder mund të thotë "përfundo" kur të marrësh mallrat dhe të kënaqesh me to
10
Reagime për cilësinë, shërbimin, reagimin e tregut dhe sugjerimin. Dhe ne mund të bëjmë më mirë

 

NA KONTAKTONI