EN

Fillimi » Produkt » fiksues bronzi & tub prej bronzi fittin

  • /img/china_manufacture_knurled_connector_brass_pipes_fitting_with_fine_knurls_or_knurling_brass_fitting_nut.jpg
  • /upfile/2018/06/20/20180620165825_579.jpg
  • /upfile/2018/06/20/20180620165832_460.jpg

Prodhimi i tubave prej bronzi me lidhës të thurur me prodhim të butë ose arrë të përshtatshme prej bronzi

Markë:TY
Standardi:për zakon
karakteristika
Perdorimi: Tubacioni, Makineria
Përpunimi: Falsifikuara ngrohtë

Dërgo Hetim
  • Përshkrim
Emri i Produktit Prodhimi i tubave prej bronzi me lidhës të thurur me prodhim të butë ose arrë të përshtatshme prej bronzi
Standard: Për zakon
materiali: tunxh
Mbaro: Nikel i shtruar dhe kromuar dhe origjinal
Paketimi: pjesa më e madhe në kuti kartoni pastaj në paletë
Aplikacion: Ndërtesë metali; Naftë & Gaz; Kulla & Poli; Makineritë; tubacioni
Pajisjet e testimit: Caliper, Matës Go & No-go, Makinë provë në tërheqje, Testues i fortësisë, Testues i spërkatjes së kripës, Testues i trashësisë HDG, detektor 3D, Projektor, Detektor magnetik i defektit
Aftësia furnizimit: ton 500 në muaj
Porosia minimale: 200 kg për secilën specifikim
Pagesa: T / T, L / C, D / A, D / P, Perëndimore

NDALONI blerjen