Fillimi » Produkt » mbajtëse çeliku inox

  • https://www.tfastener.com/img/carbon_steel_stainless_steel_square_washer.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621161621_363.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621161627_674.jpg

Çelik karboni / Çelik inox Rondele katrore

Markë:TY
Standardi:Larës katror Për zakon
karakteristika
Përdorim: Ndërtimtari, Ndërtesë, Makineri
Përpunimi:Ftohtë i ftohtë Ngrohtë i farkëtuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim

produktet

Rreth nesh:

- Një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të Lidhëseve në Kinë
- Përvojat 18 vjeçare në Industrinë e Lidhëseve
- Ekipi i Shitjeve Profesionale dhe SC

Rondele speciale me çmim konkurrues

 

Emri i Produktit

Rondele speciale me çmim konkurrues

Standard:

Customized

Size:

Customized

thread:

fije e panjohur, jofitimike, metrike

materiali:

Bakër

Mbaro:

Nikel i shtruar dhe kromuar dhe origjinal

Paketimi:

pjesa më e madhe në kuti kartoni (25 kg Maks.) + paletë druri ose sipas kërkesës së veçantë të klientit

Aplikacion:

Çeliku strukturor; Buliding Metal; Naftë & Gaz; Kulla & Poli; Energjia e erës

Pajisjet e provës:

Caliper, Matës Go & No-go, Makinë provë në tërheqje, Kontrollues i fortësisë, Testues i spërkatjes së kripës, Testues i trashësisë HDG, Detektor 3D, Projektor, Detektor i metave magnetike

Aftësia furnizimit:

ton 500 në muaj

MinimumOrder:

900 kg për secilën specifikim

Pagesa:

T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, etj

Market:

Amrika e Jugut dhe e Veriut / Evropa / Lindja dhe Azia Juglindore / Australia dhe etj.

 

 

 

 

Avantazhet e fabrikës

 

Rondele speciale me çmim konkurrues

Përparësia jonë.

Përvojë 1: 18 vjeçare.
2: 8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, FPI, CISER, etj.
3: Certifikuar ISO.
4: Trafic: një orë arrijnë Shanghai Pudong ose aeroportin hongqiao.
5: Kryesisht produktet: bulona magji, bulona karroce dhe bulona jo standarde për kërkesat e klientit.
6: Blerja me një ndalesë

ISO kërkoi përpunimin e testimit.

Të gjithë fasteners kërkuan prova në prodhimin dhe paketimin e paketimit në mënyrë që të prodhonin produkte të kualifikuar për çdo ngarkesë
Certifikatat

Nderi ynë

Industria e pajisjeve T&Y miraton Certifikimin ISO 9001 nga 2012.

Certifikimi i testimit të produktit

Certifikimi CE për Produktin Metal Hardware T&Y

Paketimi & Dorëzimi

Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze
1. Kodi HS 
produktet tona kodi HS: 7318151001 ose 7318190000
2.packing 
qese polifonike, kuti te vogel, kuti kartoni + palete 
900 kg për paletë, 24000kg për 20GP
Paketimi me një ndalesë 3.OEM
OEM dhe një hap pazar i pranueshëm
Shërbimi i ekipit-klientit
Porositni për ne: sales4 @ tyfastener.com, Kontrolloni më poshtë për më shumë informacion mbi vendosjen e një porosie:
1
Hetim-Kuotim profesional, ose dërgoni artikull pyetësor më shumë detaje të projektimit, ne fillojmë të kontaktoni më shumë detaje
2
Konfirmoni çmimin, kohën e duhur, veprën artistike, afatin e pagesës etj
3
shitjet tona dërgojnë Faturën Proforma me vulën tonë, ose ju porosisni në internet tek ne
4
Klienti bën pagesën për depozitim dhe na dërgon marrjen e Bankës.
5
Faza fillestare e prodhimit-Informoni klientët që kemi marrë pagesën, dhe do të bëjë mostrat sipas kërkesës tuaj, do t'ju dërgojë foto ose Mostra për të marrë aprovimin tuaj. Pas miratimit, ne informojmë se do të rregullojmë prodhimin dhe informojmë kohën e parashikuar.
6
Prodhimi i Mesëm-dërgoni foto për të treguar linjën e prodhimit të cilën mund t'i shihni produktet tuaja. Konfirmoni përsëri kohën e parashikuar të dorëzimit.
7
Fundi i Prodhimit-Fotografi dhe mostra të produkteve në prodhim masiv do t'ju dërgojnë për miratim. Ju gjithashtu mund të rregulloni Inspektimin e palës së tretë
8
Klientët kryejnë pagesa për bilancin dhe dërgojnë mallra, informojnë numrin e përcjelljes dhe kontrollojnë statusin për klientët
9
Rder mund të thotë "përfundo" kur të marrësh mallrat dhe të kënaqesh me to
10
Reagime për cilësinë, shërbimin, reagimin e tregut dhe sugjerimin. Dhe ne mund të bëjmë më mirë
Shërbimi me një ndalesë
Linjë e ndryshme për produktin metalik, mostra falas të ofruara
1
Bolts: Bolts magji, Bolts karrocë, vidë magji magji, vidë druri
7
Produkte jo standarde dhe fiksim i personalizuar
2
Arra: Arra magji, Arra katrore, Arra pranverore, Arra fllanxha
8
Lidhëse makinerish
3
Larës: Rondele të sheshtë, Rondele pranverore, Rondele F436, Rondele Tapper 
9
Mbërthyes për projektin diellor
4
Thread Rod: Din 975, Din 976  
10
Hardware i rojeve të autostradës
5
Pjesë vulosje
11
Lidhësa alumini
6
Mbërthyes hekurudhor me shpejtësi të lartë
12
Pjesë çeliku inox
NA KONTAKTONI