Fillimi » Produkt » bulona standarde ms

  • https://www.tfastener.com/img/carbon_steel_roofing_bolts__roofing_bolts_with_square_nuts.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622101453_837.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622101500_228.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/22/20180622101506_351.jpg

Bulonat për mbulim çeliku karboni / Bulonat për mbulim me arra katrore

Markë:TY
Standardi:Për zakon
karakteristika
Perdorimi: Ndërtim, Ndërtesë
Përpunimi:E ftohtë e falsifikuar, e ngrohtë e falsifikuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim

Produkte


Emri i Produktit
Çelësa konkurrues bulona çati prej çeliku karboni të kromuar
Standard:
DIN, ANSI, BSW, ISO, GB, AS, JIS, jo standarde, etj ...
materiali:
çelik karboni, çeliku aliazh, çelik inox
Mbaro:
E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET
Aplikacion:
Çeliku strukturor; Buliding Metal; Naftë & Gaz; Kulla & Poli; Energjia e erës
MinimumOrder:
900 kg për secilën specifikim

Paketimi & Dorëzimi
Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze
1. Kodi HS 
Produktet tona kodi HS: 7318159001
2. paketim 
Çantë poli, kuti e vogël, kuti kartoni + paletë 
900 kg për paletë, 24000kg për 20GP
Paketimi me një ndalesë 3.OEM
OEM dhe një hap pazar i pranueshëm

Ofrimit

produktet dërgohen kryesisht nga deti, dhe ne mund të zgjedhim mënyrën e transportit sipas cu tonëMisioni nevojat e stomakut

 

Show fasteners
Ne jemi bashkuar në shfaqjen e fasteners tetor në Las Vegas, SHBA 18-19 th; ekspozitë Meksikë ...
Ne do të marrim pjesë në më shumë ekspozita vitin e ardhshëm dhe shpresojmë të bashkëpunojmë me ju.
Ekipi ynë
Ne kemi një ekip profesional të shitjeve për t'ju ofruar shërbimet më profesionale, Zgjidh të gjitha problemet tuaja në prokurim, për t'ju ofruar shërbimin më të mirë.

Profili i kompanisë
Shanghai T& Hardware


18 vjet duke punuar në fasteners, me certifikimin ISO 9001, klientët janë nga mbi 55 vende.

Ne jemi furnizuesit e caktuar për furnizuesit më të mëdhenj nga Suedia, para tre shitjeve kryesore të pajisjeve kryesore nga SHBA.

NA KONTAKTONI