Fillimi » Produkt » bulona standarde ms

  • https://www.tfastener.com/img/carbon-steel-din-571-hex-lag-screw.jpg

Vidhos hekuri me çelik karboni Din 571 magji

Dërgo Hetim
  • Përshkrim

 

përshkrim i produktit

 

Vidhos Gjashtëkëndësh Vida Klasa 4.8 / 8.8 / 10.9 Din 571 forcë e lartë

1) Standardet:  DIN & ANSI & JIS & IFI
2) materiali:   çelik karboni, çeliku aliazh, çelik inox
3) Size:  M8-M20,3/8"--7/8"
4) SIPËRFAQE: ZINC, HDG, PLAIN, DAC, GOEMET
5) thread: metrik i panjohur
6) Kontrolli i cilësisë : ISO 9001
7) Paketa: Kuti e vogël, Çantë POLY, kartoni + paletë
8) Kushtet e pagesës : Unioni TT, LC ose Weston
9) Dorëzimi:  30 ditë ose varet nga shuma

 

Vidhos Gjashtëkëndësh Vida Klasa 4.8 / 8.8 / 10.9 Din 571 forcë e lartë

Vidhos Gjashtëkëndësh Vida Klasa 4.8 / 8.8 / 10.9 Din 571 forcë e lartë

 

përpunim

Kontrolli ynë i përpunimit bazohet në ISO 9001

Vidë gjashtëkëndore

Përpunimi i Testimit
Packaging & Shipping

 

Vidë gjashtëkëndore

paketë

Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze.

ngarkimi i paketimitInformacione kompani

 

30 punëtorë, seminar jo pluhuri 5000 metra katrorë, 12 vjet përvojë, 8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, FPI, CISER, etj. ISO të çertifikuar, një orë arrijnë në Shanghai Pudong Airport, kjo është mënyra se si ne mbajmë cilësi superiore dhe oferta konkurruese për klientët me vlerë globale

Produktet tona kryesore mbulojnë bulona magji, bulona karroce, dhe bulona jo standarde për kërkesat e klientëve, materiali është për klasën 4.8 / 8.8 / 10.9 për Din dhe Gr2 / 5/8 për IFI
 

 

Shërbimet tona

--- Mostra falas dhe kohë e shpejtë drejtuese

 

--- Shitje profesionale dhe kërkesë termi QA për ju

 

--- Çmimi më i mirë dhe përgjigje e shpejtë

 

 

 
FAQ

1. Kush jemi ne:

  

- Një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të Lidhëseve në Kinë

  

- Përvojat 10 vjeçare në Industrinë e Lidhëseve  

 

- Shitjet Profesionale dhe Afati i Sigurimit të Cilësisë

 

2. Gama jonë e produkteve: 

 

- Bolts: Bolts magji, Bolts karrocë, vidë magji magji, vidë druri  

 

- Arra: Arra magji, Arra katrore, Arra pranverore, Arra fllanxha

  

- Rondele: Rondele e sheshtë, Rondele pranverore, Rondele F436, Rondele Tapper 

NA KONTAKTONI