Fillimi » Produkt » mbajtëse çeliku inox

  • https://www.tfastener.com/img/anchor-bolts-concrete-wedge-anchor-bolts.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/12/19/20181219145342_886.jpg

bulona ankorimi bulona ankorimi me pykë betoni

Detajet Shpejta
Vendi i origjinës: Delaware, Shtetet e Bashkuara
Brand Name: Boltat e ankorimit T&Y
Numri Modeli: bulonave të ankorimit
Standard: ANSI / BS / DIN / ISO / GB, DIN, JIS, BS, IFI
Emri i Produktit:bulona ankorimi bulona ankorimi me pykë betoni
Size:M4-M60,1/4"-5/8"
Veshje:E thjeshtë / e zinkuar / HDG / Dakromet
materiali:Klasa 2/5/8 dhe klasa 4.8 / 8.8 / 10.9
Kodi HS:7318159001 / 7318151001
Avantazhi ynë 1:Blerja me një ndalesë
Avantazhi ynë 2: Me 2 vjet periudhë të garantimit të cilësisë pas dërgesës.
7x24 orë mbajeni në internet:ekipi ynë përvojë më të madhe 10 vjeçare të eksprotimit
Sigurimi i tregtisë:mbrojeni porosinë tuaj gjithçka

Dërgo Hetim
  • Përshkrim
produktet

Rreth nesh:

- Një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të Lidhëseve në Kinë
- Përvojat 18 vjeçare në Industrinë e Lidhëseve 
- Ekipi i Shitjeve Profesionale dhe SC

www.tyfastener.com ; sales4 @ tyfastener.com; WhatsAPP: +86 138 170 12760

bulona ankorimi bulona ankorimi me pykë betoni

Emri i Produktit
bulona ankorimi bulona ankorimi me pykë betoni
Standard:
DIN & ANSI & JIS & IFI
Size:
1/2”-4”,M5-M64
thread:
fije e panjohur, jofitimike, metrike
materiali:
çelik karboni, çeliku aliazh, çelik inox
Mbaro:
E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET
Paketimi:
pjesa më e madhe në kuti kartoni (25 kg Maks.) + paletë druri ose sipas kërkesës së veçantë të klientit
Aplikacion:
Çeliku strukturor; Buliding Metal; Naftë & Gaz; Kulla & Poli; Energjia e erës
Pajisjet e provës:
Caliper, Matës Go & No-go, Makinë provë në tërheqje, Kontrollues i fortësisë, Testues i spërkatjes së kripës, Testues i trashësisë HDG, Detektor 3D, Projektor, Detektor i metave magnetike
Aftësia furnizimit:
ton 500 në muaj
MinimumOrder:
900 kg për secilën specifikim
Pagesa:
T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, etj
Market:
Amrika e Jugut dhe e Veriut / Evropa / Lindja dhe Azia Juglindore / Australia dhe etj.
Avantazhet e fabrikës

bulona ankorimi bulona ankorimi me pykë betoni

Përparësia jonë.

Përvojë 1: 18 vjeçare.
2: 8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, FPI, CISER, etj.
3: Certifikuar ISO.
4: Trafic: një orë arrijnë Shanghai Pudong ose aeroportin hongqiao.
5: Kryesisht produktet: bulona magji, bulona karroce dhe bulona jo standarde për kërkesat e klientit. 
6: Blerja me një ndalesë

ISO kërkoi përpunimin e testimit.

Të gjithë fasteners kërkuan prova në prodhimin dhe paketimin e paketimit në mënyrë që të prodhonin produkte të kualifikuar për çdo ngarkesë

Certifikatat

Nderi ynë

Industria e pajisjeve T&Y miraton Certifikimin ISO 9001 nga 2012.

Certifikimi i testimit të produktit

Certifikimi CE për Produktin Metal Hardware T&Y

Paketimi & Dorëzimi
Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze
1. Kodi HS 
produktet tona kodi HS: 7318151001 ose 7318190000
2.packing 
qese polifonike, kuti te vogel, kuti kartoni + palete 
900 kg për paletë, 24000kg për 20GP
Paketimi me një ndalesë 3.OEM
OEM dhe një hap pazar i pranueshëm
Më shumë informacion rreth nesh, ju lutemi kontrolloni informacionin tonë të informacionit të kontaktit si më poshtë:

web : www.tyfastener.com

Tel: 86 21 5106 1329 

Faksi: 86 21 5106 2880 

Email: sales4 (në) tyfastener.com 

Shërbimi i ekipit-klientit
Porositni për ne: sales4 @ tyfastener.com, Kontrolloni më poshtë për më shumë informacion mbi vendosjen e një porosie:
1
Hetim-Kuotim profesional, ose dërgoni artikull pyetësor më shumë detaje të projektimit, ne fillojmë të kontaktoni më shumë detaje
2
Konfirmoni çmimin, kohën e duhur, veprën artistike, afatin e pagesës etj
3
shitjet tona dërgojnë Faturën Proforma me vulën tonë, ose ju porosisni në internet tek ne
4
Klienti bën pagesën për depozitim dhe na dërgon marrjen e Bankës.
5
Faza fillestare e prodhimit-Informoni klientët që kemi marrë pagesën, dhe do të bëjë mostrat sipas kërkesës tuaj, do t'ju dërgojë foto ose Mostra për të marrë aprovimin tuaj. Pas miratimit, ne informojmë se do të rregullojmë prodhimin dhe informojmë kohën e parashikuar.
6
Prodhimi i Mesëm-dërgoni foto për të treguar linjën e prodhimit të cilën mund t'i shihni produktet tuaja. Konfirmoni përsëri kohën e parashikuar të dorëzimit.
7
Fotot dhe mostrat e produkteve në prodhimin në fund të prodhimit-në masë do t'ju dërgojnë për miratim. Ju gjithashtu mund të rregulloni Inspektimin e palës së tretë
8
Klientët kryejnë pagesa për bilancin dhe dërgojnë mallra, informojnë numrin e përcjelljes dhe kontrollojnë statusin për klientët
9
Rder mund të thotë "përfundo" kur të marrësh mallrat dhe të kënaqesh me to
10
Reagime për cilësinë, shërbimin, reagimin e tregut dhe sugjerimin. Dhe ne mund të bëjmë më mirë
NA KONTAKTONI