Fillimi » Produkt » mbërthyes alumini dhe pjesë CNC alumini

  • https://www.tfastener.com/img/aluminum_socket_bolts__socket_head_bolts__aluminum_bolts.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621103601_760.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621103608_700.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621103615_333.jpg

Bulonat e prizës së aluminit / Bolonat e kokës së prizës / Bolonat e aluminit

Markë:TY
Standardi:për zakon
karakteristika
Perdorimi: Ndërtim, Ndërtesë, Makineri
Përpunimi:E ftohtë e falsifikuar, e ngrohtë e falsifikuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim


Përshkrimi i rrufe në qiell të aluminit

bulonat dhe arrat e aluminit

Standard:

 për pirje ose mostra 

Size:

 M6X16~M24x100  1/4X1" ~ 1"X5"

thread:

fije metrike e pa / pafund

materiali:

alumin

Mbaro:

oksidimi anodik; anodizoj; anodizim; anodizim

Paketimi:

pjesa më e madhe në kuti kartoni (25 kg Maks.) + paletë druri ose sipas kërkesës së veçantë të klientit

Aplikacion:

Çeliku strukturor; Buliding Metal; Naftë & Gaz; Kulla & Poli; Energjia e erës

Pajisjet e provës:

Caliper, njehsor Go & No-go, Makinë provë në tërheqje, Testues i fortësisë, Testues i spërkatjes së kripës, Testues i trashësisë HDG, detektor 3D, Projektor, Detektor i metave magnetike

 


Gjithnjë e më shumë

Packaging & Shipping
Të gjitha paketat janë për kërkesat e eksportit në mënyrë rigoroze


Shërbimet tona

1: Përgjigje e shpejtë me Çmim të arsyeshëm 
2: Mostrat falas në 7 ditë
3: OEM ose ODM është i disponueshëm
4: Rendi gjyqësor është i pranueshëm


Informacione kompani
Përvojë 1: 12 vjeçare.
2: 8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, Hillman, FPI, CISER, etj.
3: Certifikuar ISO.
4: Trafic: një orë arrijnë Shanghai Pudong ose aeroportin hongqiao.
5: Kryesisht produktet: bulona magji, bulona karroce dhe bulona jo standarde për kërkesat e klientit.
6: Materiali: Klasa 4.8 / 8.8 / 10.9 për Din, ose Gr2 / 5/8 për IFI. 304 / A2 316 / A4 çelik inox
7: Standardi: DIN, ISO, JIS, AS, BS, IFILëndë të parë me cilësi të lartë, linjë prodhimi e standardizuar

Ne kemi formuar një rrjedhë të integruar të procesit në lidhje me testimin e lëndëve të para, duke përfshirë Analizën e Komponentit kimik, vetinë mekanike dhe shikimin etj. Sigurimi i cilësisë së produktit


Testim i rreptë për shumë

Në mënyrë që të garantojë cilësi të lartë dhe saktësi të produkteve, kompania është e pajisur me makina profesionale të testimit: llojet e mjeteve matëse, makina e fortësisë, testuesi i trashësisë X-RAY, makina e llakut të kripës, makina e tensionit, etj. duke siguruar që të gjitha produktet do të inspektohen plotësisht sipas standardeve të ndryshme të funksionimit dhe produktet e kompanisë kanë cilësi të lartë në të gjithë botën.
FAQ

1. Kush jemi ne:
- Një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të Lidhëseve në Kinë
- Përvojat 10 vjeçare në Industrinë e Lidhëseve 
- Ekipi i Shitjeve Profesionale dhe SC

2. Gama e produkteve tona:
- Bolts: Bolts magji, Bolts karrocë, vidë magji magji, vidë druri, bulon plug, rrufe në qiell flange, rrufe U, rrufe syri, rrufe rrota, alumini Bolt
- Arra: Arra magji, Arra katrore, Arra pranverore, Arra fllanxha
- Rondele: Rondele Flat, Rondele Pranvera, Rondele F436, Rondele Tapper
--Shufra me fije

NA KONTAKTONI