Fillimi » Produkt » mbërthyes alumini dhe pjesë CNC alumini

  • https://www.tfastener.com/img/aluminum_round_head_bolts_and_nuts___aluminum_cnc_bolts-24.jpg

Vidha dhe arra alumini me kokë të rrumbullakët / Bolona CNC alumini

Markë:TY
Standardi:bulonave të kokës së rrumbullakët për porosi
karakteristika
Perdorimi: Ndërtim, Ndërtesë, Makineri
Përpunimi:E ftohtë e falsifikuar, e ngrohtë e falsifikuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim
Emri i Produktit Vidha dhe arra alumini me kokë të rrumbullakët / Bolona CNC alumini
Standard: bulonave të kokës së rrumbullakët për porosi
Size: 1/2”-4”,M5-M64
thread: fije e panjohur, jofitimike, metrike
materiali: çelik karboni, çeliku aliazh, SS 304/316
Mbaro: E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET
Paketimi: pjesa më e madhe në tufë pastaj në paletë
Aplikacion: Çeliku strukturor; Buliding Metal; Naftë & Gaz; Kulla & Poli; Energjia e erës
Pajisjet e provës: Caliper, njehsor Go & No-go, Makinë provë në tërheqje, Testues i fortësisë, Testues i spërkatjes së kripës, Testues i trashësisë HDG, detektor 3D, Projektor, Detektor i metave magnetike
Aftësia furnizimit: ton 500 në muaj
MinimumOrder: 900 kg për secilën specifikim
Pagesa: T / T, L / C, D / A, D / P, Perëndimore

NDALONI blerjen

NA KONTAKTONI