Fillimi » Produkt » mbërthyes alumini dhe pjesë CNC alumini

  • https://www.tfastener.com/img/_back_to_list_aluminum_oil_cap_aluminum_cnc_parts.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621103118_874.jpg

Kapak vaji alumini / Pjesë CNC alumini

Markë:TY
Standardi:për zakon
karakteristika
Perdorimi: Ndërtim, Ndërtesë, Makineri
Përpunimi:E ftohtë e falsifikuar, e ngrohtë e falsifikuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim
Emri i Produktit Kapak vaji alumini / Pjesë CNC alumini
Standard: Sipas zakonit
materiali: SS 304 / SS 316 / Çelik karboni
Mbaro: E thjeshtë, e zinkuar (e qartë / blu / e verdhë / e zezë), oksid i zi, HDG, DAC, GOEMET
Paketimi: pjesa më e madhe në tufë pastaj në paletë
Aplikacion: Çeliku strukturor; Buliding Metal; Naftë & Gaz; Kulla & Poli; Energjia e erës
Pajisjet e provës: Caliper, njehsor Go & No-go, Makinë provë në tërheqje, Testues i fortësisë, Testues i spërkatjes së kripës, Testues i trashësisë HDG, detektor 3D, Projektor, Detektor i metave magnetike
Aftësia furnizimit: ton 500 në muaj
MinimumOrder: 900 kg për secilën specifikim
Pagesa: T / T, L / C, D / A, D / P, Perëndimore

NDALONI blerjen

NA KONTAKTONI