Fillimi » Produkt » mbërthyes alumini dhe pjesë CNC alumini

  • https://www.tfastener.com/img/aluminum_bolts___aluminum_hex_bolts___aluminum_special_bolts.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621084344_825.jpg
  • https://www.tfastener.com/upfile/2018/06/21/20180621084351_378.jpg

Bolona alumini / Bolta magji alumini / Bolona speciale alumini

Markë:TY
Standardi:Për zakon
karakteristika
Perdorimi: Ndërtim, Ndërtesë, Makineri
Përpunimi:E ftohtë e falsifikuar, e ngrohtë e falsifikuar

Dërgo Hetim
  • Përshkrim


1) Certifikimet e kaluara ISO9001: 2008 / RoHS /.
2) Zotëroni 10 vjet përvojë të teknologjisë së prodhimit të bulonave magji dongguan m24.
3) Standarde të rrepta të kontrollit të cilësisë me një departament inspektimi shumë të kualifikuar.

Përparësia jonë.

Përvojë 1: 18 vjeçare.
2: 8 vjet shitës i Fastenal, Grainger, FPI, CISER, etj.
3: Certifikuar ISO.
4: Trafic: një orë arrijnë Shanghai Pudong ose aeroportin hongqiao.
5: Kryesisht produktet: bulona magji, bulona karroce dhe bulona jo standarde për kërkesat e klientit.
6: Blerja me një ndalesë

ISO kërkoi përpunimin e testimit.

Të gjithë fasteners kërkuan prova në prodhimin dhe paketimin e paketimit në mënyrë që të prodhonin produkte të kualifikuar për çdo ngarkesë

2.Factory

Kategoritë kryesore të produkteve tona duke përfshirë Lidhëset e Ndërtimit, Lidhëset e Makinerive, Lidhëset e Mobiljeve, Lidhëset e Sigurisë, si dhe lloje të ndryshme të mbërthyesve dhe materialeve jo standarde të bëra me porosi. ne u kishim furnizuar klientëve tanë kinezë të ndërtimit dhe tregut ndërkombëtar shumë mbërthyes sipas standardeve të ndryshme si IFI, DIN, ANSI, BS etj. Produktet tona tani përdoren gjerësisht për shumë kompani me reputacion në shumë fusha industriale, përfshirë fushën e aviacionit, petrokimike, ndërtimi i anijeve, ndërtimi i shtëpive, dielli, automotive, hekurudhat, makineritë, ushtria, energjia elektrike, komunikimi, etj. Ne kemi një ekip energjik të fuqishëm shërbimi i cili është i përkushtuar të sigurojë zgjidhjen më të mirë për klientët tanë.


3.Certificate

4. Paketimi dhe Transporti

Procesi i prodhimit-1

Procesi i prodhimit

Fabrika jonë

Çertifikimet-1

Nderi ynë

Industria e pajisjeve T&Y miraton Certifikimin ISO 9001 nga 2012.

Certifikimi i testimit të produktit

Certifikimi CE për Produktin Metal Hardware T&Y

FAQ

Q1. Cilat janë produktet tuaja kryesore?
A1: Produktet tona kryesore janë mbajtëset: bulona, ​​vida, shufra, arra, rondele, spiranca dhe thumba. Ndërkohë, kompania jonë gjithashtu prodhon pjesë vulosje dhe pjesë të përpunuara.

Q2. Si të sigurohet cilësia e çdo procesi?
A2: Çdo proces do të kontrollohet nga departamenti ynë i inspektimit të cilësisë i cili siguron cilësinë e çdo produkti. Në prodhimin e produkteve, ne personalisht do të shkojmë në fabrikë për të kontrolluar cilësinë e produkteve.

Q3. Sa kohë është koha juaj e dorëzimit?
A3: Koha jonë e dorëzimit është përgjithësisht 30 deri në 45 ditë. Ose sipas sasisë.

Q4. Cila është mënyra juaj e pagesës?
A4: Vlera 30% e T / T paraprakisht dhe ekuilibri tjetër 70% në kopje B / L.
Për porosi të vogël më pak se 1000USD, do t'ju sugjeronte të paguani 100% paraprakisht për të ulur tarifat bankare.

Q5. A mund të jepni një mostër?
A5: Sigurisht, mostra jonë ofrohet pa pagesë, por nuk përfshin tarifat e ndërlidhjes.

NA KONTAKTONI